۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵

تجویدی: تیم های برتر لیگ اسکواش بانوان استان مرکزی مشخص شدند

خاطر شیوع بیماری کرونا و شرایط بوجود آمده و عدم امکان برگزاری مسابقات ورزشی،تصمیم گرفتیم تیم های برتر لیگ اسکواش بانوان استان مرکزی را اعلام کنیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی این هیات مسئول کمیته مسابقات هیات اسکواش استان مرکزی گفت: دومین دوره لیگ اسکواش استان در بخش بانوان با حضور هشت تیم و سی بازیکن از مهرماه سال ۹۸ آغاز گردید.

شیوا تجویدی ادامه داد: این رقابتها تا انجام دیدارهای هفته سوم پیگیری شد و تقریبا می توان گفت تمام بازیهای دور رفت بجز سه بازی برگزار گردید. وی گفت:در اسفند ماه سال گذشته و با شیوع بیماری کرونا ادامه رقابتهای لیگ بانوان استان به تعویق افتاد.

مسئول برگزاری لیگ اسکواش استان مرکزی افزود: همانطور که میدانید با توجه به شرایط موجود و خطر انتقال ویروس کرونا رقابتهای ورزشی برگزار نمی شود،به همین منظور تصمیم جدید کمیته مسابقات اعلام سه تیم برتر دور رفت می باشد و انشالله تا پایان امسال با غلبه بر این بیماری، بازیهای دور برگشت ادامه خواهد داشت و در غیر اینصورت پرونده لیگ اسکواش بانوان استان مرکزی با همان نتایج اعلام شده بسته خواهد شد.

بر این‌ اساس تیم پیوند اعضا با هجده امتیاز مقام اول،تیم smash girls و تیم bsp با کسب شانزده امتیاز و با توجه به گیم شماری به ترتیب در رده دوم و سوم قرار دارند. کمک مربی تیم ملی اسکواش بانوان خاطرنشان ساخت: از جمله اتفاقات قابل توجهی که در لیگ اسکواش استان مرکزی رخ داد می توان به الزام استفاده از یک بازیکن کمتر از ۱۳ سال در تیم ها اشاره کرد.

از آنجایی که بازیکنان این رده سنی در اراک بسیار توانمند و مقام آور در سطح کشور هستند اجازه دادیم در جریان بازیها با رده های سنی بالاتر رقابت کنند که مهمترین هدف ما کسب تجربه ارزشمند شرکت در مسابقات برای بازیکنان رده سنی پایین تر بود. شیوا تجویدی درپایان گفت:از همکاری تیم داوری و مسئولین هیات در برگزاری مسابقات لیگ اسکواش بانوان استان مرکزی کمال تشکر را دارم و برای همه آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر شرایط به حالت عادی برگردد و تمرینات به صورت جدی تر برگزار شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of