۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
سفر معاون بهداشت، درمان و توانبخشی به گلستان؛

تجهیز و تکمیل مراکز فیزیوتراپی هلال احمر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با حضور در استان گلستان از مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان و مرکز فیزیوتراپی شهرستان بندرترکمن بازدید کرد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛  دکتر مرادیان در بازدید از مرکز طب تسکینی و پیشگیری از سرطان بندرترکمن گفت: این مرکز یکی از بهترین و بزرگ ترین مراکز در حوزه بیماری سرطان در منطقه و استان است. جلوه زیبای ایجاد و ساخت این مرکز، همت بلند و ستودنی خیرین داوطلب و نیک اندیش شهرستان و منطقه در ایجاد این مرکز است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر افزود: به عنوان یک مقام مسئول در امر درمان و سلامت جامعه در خانواده فهیم و داوطلبی جمعیت هلال احمر، بر دستان پاک و سخاوتمند خیرین که در ساخت این مرکز سعی مهرورزانه نمودند، با تواضع تمام بوسه خواهم زد. تمام تلاش و همت خود‌ را برای تجهیز و تکمیل نهایی این مرکز دوشادوش خیرین فهیم به کار خواهیم بست تا به نتایج حقیقی و از پیش تعیین شده برای این مرکز دست پیدا کنیم.

در ادامه دکتر مرادیان در بازدید مرکز از فیزیوتراپی شهرستان بندرترکمن اظهار کرد: حوزه توانبخشی یکی از وظایف و مأموریت های جمعیت هلال احمر در حوزه درمان و سلامت است. مرکز فیزیوتراپی شهرستان بندرترکمن آنگونه که به چشم می آید، مرکز قابل تحسینی در حوزه توانبخشی است و با گسترش در حوزه تجهیزات می تواند در راستای ارائه خدمات رضایتمندی شایسته برای مراجعه کنندگان فراهم نماید.

وی خاطر نشان کرد: در حوزه توانبخشی و تجهیز مراکز فیزیوتراپی این قول را خواهیم داد تا در حد توان در تجهیز و تکمیل نهایی مراکز، انجام وظیفه نماییم.

 در ادامه بازدید ها معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در جمع خیرین داوطلب بندرترکمن در فرمانداری این شهرستان حضور یافت.

وی در این جلسه گفت: خداوند در قرآن به زیبایی میفرماید: هنر آنجاست از آنجایی که تمایل و‌ دوست دارید وقف و هبه کنید و گره از مشکلات باز کنید.

دکتر مرادیان ادامه داد: سراپا به خیرین داوطلب و نیک اندیش و دلسوز این خطه و دیار احترام و تعظیم می کنم، در این خیرین هیچ تکبر و خودستایی نمی بینیم و این نشان از ایمان قلبی خیرین شریف این منطقه به موضوعاتی چون انفاق و کمک به محرومان دارد که مراتب زیبای عبودیت پس از ایمان است.

وی بیان کرد: باعث افتخار بنده است که خیرین داوطلب برای کمک به سلامت مردم  در حوزه سرطان، همواره دغدغه های نیک دارند و ذره ای به دنبال نام آورشدن نام خویش نیستند و این نگاه محبت آمیز و دغدغه مند خیرین محجوب منطقه به تمام مردم استان، ستودنی است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر تصریح کرد: این اطمینان را به تمام خوبان جمع خواهم داد تمام تلاش و همت را در کنار نیت پاک شما خیرین، به کار خواهم بست که این مرکز به یکی از مراکز برتر و نمونه در حوزه بیماری های سرطانی به مردم شریف باشد.

بنابراین گزارش معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در ادامه از  مرکز فیزیوتراپی، مرکز امداد دارویی داروخانه درمانگاه پیامبر اعظم(ص) جمعیت هلال احمر در گرگان و مرکز ستاد اداری تجاری جمعیت هلال احمر استان بازدید کرد و در جلسه شورای مدیران هلال احمر استان حضور پیدا کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments