۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

تجلیل از مددجویان داوطلب منتخب در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از فعالیت ٢٣ حوزه مددکاری تخصصی در شعب هلال احمر استان به اجرای ١٣٣ برنامه در یکسال اخیر خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر سید مجتبی احمدی با تبریک ایام بابرکت ماه رجب، گفت: تعداد بهره وران از برنامه های مشارکت شده مددکاریهای تخصصی امسال ۷۱۲ هزار و ۳۹۵ نفر از مردم محروم و کم برخوردار بوده که ارزشمند است.

وی افزود: مشارکت خیریه ها در یکسال اخیر ۲۳ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال بوده که جای تقدیر دارد.

وی افزود: تعداد ٩٣ خیرخواه سلامت به ١٣٧ نفر ارتقا یافتیم که ۶ میلیارد ریال در حوزه کرامت مشارکت داشتند.

دکتر سید مجتبی احمدی افزود:از ١١ بانک تجهیزات پزشکی در یکسال اخیر به تعداد ٢۴ مورد افزایش راه اندازی داشتیم که علاوه بر مساعدتهای بالای خیرین میزان ٨۴١ میلیون و ۶۰۰ مورد مشارکت از طرف هلال احمر استان انجام شد.

وی افزود: در سال گذشته ۲۱۶ میلیون تومان و امسال حدود ۳۴۰ میلیون تومان مبلغ مددکاری بیمارستانی تخصیص یافته و مساعدت شده است.

به گفته وی، مشارکت خیرین ۴۲۴ میلیون تومان را در این بخش کمک خیرین داشتیم و عملکرد خدمات درمانی نیز در یکسال اخیر حائز افتخار بوده است.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی افزود: توفیق اینکه نیازهای مردم از طرف خدا به ما ارجاع میشود برای مددکاران موهبت است.

وی افزود: این خدمات انسان دوستانه واجد این پیام است که باید مدام در حرکت و در حال طلب برای خدمت باشیم.

وی ادامه داد: بنا به فرصت مغتنمی که داریم به حد توان و وسع خودمان باید در رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی همچنین تسکین آلام بشری را رسالت اصلی جمعیت هلال احمر به خصوص در ایام کرونا دانست و گفت: اعطای ۸۳۰ هزار ماسک با مشارکت یک مجموعه و شرکت خصوصی از کانال جمعیت هلال احمر استان برای تقدیم به مردم اتفاق ارزشمندی بود که در ماههای اخیر انجام شد.

وی با اشاره به درخشش خانه هلال دیزباد گفت: در مدت کوتاهی تعداد ۳۰ خانه هلال در منطقه دیزباد و فیروزه راه اندازی شد که ستودنی است.

در قسمتی از این آیین محمودرضا آبسالان معاون داوطلبان و رضا مومن زاده مسئول حوزه مددکاری داوطللبان هلال احمر خراسان رضوی به ارائه گزارش عملکردی از حوزه مددکاری و داوطلبان پرداختند.

گفتنی است در خاتمه این مراسم با اعطای تمبرهای ویژه و لوح تقدیر و نشان داوطلبی هلال احمر از اقبالی و نیز خانمها قورزهی، یزدان طلب به عنوان مددکار منتخب تجلیل شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x