۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

تجاوز به چپ سواری پژو۴۰۵، مرگ یک نفر را رقم زد

رئیس پلیس راه انتظامی استان از برخورد 2 دستگاه پژو 405 در محور تونل آزادی خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر در دم فوت و 2 نفر نیز مجروح شدند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ “رضا همتی زاده” اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره تصادف فوتی بین ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور تونل آزادی، سریعا کارشناسان پلیس راه انتظامی استان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: در گزارش کارشناسان اعزامی مشخص شد، تصادف بین ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ به وقوع پیوسته که در این حادثه یک نفر به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و۲ سرنشین خودرو نیز به شدت مصدوم شده اند.

این مقام انتظامی، تصریح کرد: برابر نظریه افسر کاردان فنی پلیس راه، علت تصادف از سوی راننده یکی از خودروها به علت تجاوز به چپ اعلام شده است.

سرهنگ همتی زاده با بیان اینکه مجروحان حادثه توسط عوامل امدادی برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند، خاطر نشان کرد: جسد فرد متوفی نیز به پزشکی قانونی منتقل شد.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام به رانندگان توصیه کرد: با توجه به لغزندگی جاده های مواصلاتی از سرعت غیرمجاز و تجاوز به چپ خودداری کنند تا شاهد بروز چنین حوادت تلخ و ناگواری نباشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments