۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
شریعتی تاکید کرد:

تثبیت قیمت نان در دستور کار استان خوزستان

استاندار خوزستان گفت: با افزایش قاچاق کالا و ورود کالاهای ممنوعه در استان به شدت برخورد می شود و در این خصوص هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، غلامرضا شریعتی در سومین جلسه شورای هماهنگی تعزیرات حکومتی استان با اشاره به حضور دستگاه های مرتبط با موضوع قاچاق کالا و ارز و ایجاد هماهنگی های لازم بین دستگاه های متولی، اظهار کرد: باید شاهد فراهم شدن تمهیدات لازم و هماهنگی های بیشتر بین دستگاه های متولی باشیم تا مشکلات اقتصادی مردم در این زمینه کاهش یافته و از آنها حمایت شود.

استاندار خوزستان با اشاره به تلاش های صورت گرفته از جانب نیروی انتظامی و مرزبانی استان برای حفظ امنیت، بیان کرد: با افزایش قاچاق کالا و ورود کالاهای ممنوعه در خوزستان به شدت برخورد می شود و در این خصوص هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

شریعتی ضمن قدردانی از عملکرد اداره کل تعزیرات حکومتی استان در مقابله با قاچاق کالا و ارز، گفت: عمده پرونده های تشکیل شده در این زمینه تعیین تکلیف شده و تعداد پرونده های درحال بررسی نیز به حداقل رسیده اند که نشان از جدیت در فعالیت مستمر این اداره کل دارد.

وی ادامه داد: هماهنگی های لازم در خصوص بنادر سجافی و شادگان صورت گرفته است تا با همکاری و تلاش شورای هماهنگی تعزیرات حکومتی استان بتوانیم با به گردش در آوردن سرمایه در راستای بهبود شرایط معیشت مردم منطقه، کمک های لازم را در این زمینه داشته باشد.

استاندار خوزستان افزود: در این راستا مقرر شد برخی کالاها توسط اموال تملیکی تعیین تکلیف شده و از انبارها خارج شوند تا امکان ورود سایر کالاها به انبارها مهیا گردد.

شریعتی با اذعان به اهمیت ارزش نان در سبد غذایی مردم افزود: با توجه به احتمال افزایش گرایش مردم به استفاده بیشتر از نان، حوزه غله استان باید برنامه ریزی های لازم را در خصوص تثبیت و تضمین قیمت نان انجام داده و هماهنگی های لازم به جهت ذخیره گندم در انبارهای استان را انجام دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x