۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲

بیماران پیوندی و سرطانی بیمارستان لقمان واکسن کرونا دریافت کردند

کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر مرکز بهداشت شرق تهران از واکسیناسیون بیماران پیوندی و سرطانی بیمارستان لقمان علیه ویروس کووید ۱۹ خبر داد.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، دکتر فروغ السادات پورحیدری ضمن بیان این مطلب گفت: مرحله نخست تزریق واکسن طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با  مدیریت و انجمن پیوند بیمارستان لقمان  توسط تیم واکسیناتور مرکز بهداشت شرق  در این بیمارستان انجام شد.

به گفته وی  ۵۰ نفر از بیماران پیوندی و سرطانی با حضور در محل بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی و پیوند اعضای لقمان واکسن کووید ۱۹ را دریافت کردند.

دکتر فروغ السادات پورحیدری افزود : با توجه به شرایط خاص و لزوم تسریع واکسیناسیون این بیماران ، با هماهنگی های صورت گرفته ،مرحله اول تزریق واکسن کرونا با فراخوان عمومی این بیمران انجام پذیرفت.

کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر مرکز بهداشت شرق تهران خاطرنشان کرد : در این طرح ابتدا تمامی بیماران پس از احراز هویت،  توسط پزشک تیم  مورد معاینه بالینی  قرار گرفتند تا در یک روند بررسی دقیق ، میزان تاثیرگذاری واکسن درنمونه گیری دوره دوم تزریق مشخص شود ، سپس واکسینه شدند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x