۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲

بیانیه انجمن اسلامی پزشکان ایران در حمایت از وزیر پیشنهادی بهداشت

انجمن اسلامی پزشکان ایران در حمایت از دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی بیانیه ای صادر کرد. 

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت؛ انجمن اسلامی پزشکان ایران در حمایت از دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی بیانیه ای صادر کرد.

نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی
با سلام و درود

همانگونه که مستحضرید انقلاب اسلامی ایران در حالی قدم به دهه ی پنجم خود نهاده که دوستان انقلاب در سراسر جهان امیدوارانه آن را درگذر از چالش ها و به دست آوردن پیشرفت های خیره کننده همواره سربلند دیده اند.

اکنون رهبر معظم انقلاب برای تحقق فرایند انقلاب اسلامی و آرمان های بزرگ نظام در گام دوم انقلاب عامل عزت و پیشرفت کشور را مدیریت جهادی دانسته و برای طی نمودن این مسیر افتخار آمیز به سوی آرمان های بلند نظام نیازمند مدیران و کارگزاران انقلابی و جهادی می‌باشد . حال که با انتخابی دقیق و مدبرانه جناب آقای دکتر عین اللهی جهت تصدی سکان مهم ترین وزارت خانه(وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) معرفی شدند، بدین وسیله انجمن اسلامی پزشکان ایران با در نظر گرفتن شرایط حساس کنونی کشور که بزرگترین معضل جهانی و کشور بیماری کرونا مباشد که متاسفانه طی ۱۸ ماه گذشته با معضل عدم برنامه ریزی صحیح ‌و پیشگیری و آینده نگری مواجه شده است ، بدین وسیله حمایت قاطعانه خویش را از جناب آقای دکتر بهرام عین‌اللهی که مدیری متدین ، انقلابی ، جهادی و مسئولیت پذیر است اعلام کرده و حال از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم که با رای قاطع و حداکثری خویش ایشان را که سابقه مدیریتی وجهادی مرتبط با وزارت بهداشت و درمان واموزش پزشکی دارد انتخاب نمایند.

انجمن اسلامی پزشکان ایران

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments