۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

به میزبانی فدراسیون تکواندو؛جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار می‌شود

سی و دومین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش با حضور مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی به میزبانی فدراسیون تکواندو و در سالن جلسات برگزار می‌شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سی و دومین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش به میزبانی فدراسیون تکواندو و در سالن جلسات برگزار خواهد شد.

در این نشست نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی، شماری از روسای فدراسیون های ورزشی و اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش حضور پیدا می کنند.

سی و یکمین جلسه این ستاد روز ۲۴ شهریورماه برگزار شد که روسا و دبیران فدراسیون های تکواندو، اسکواش، بدنسازی و پرورش اندام، کاراته، تیراندازی، تیراندازی با کمان، انجمن های ورزشی، کوهنوردی و صعود های ورزشی طی سخنانی به بیان نقطه نظرات و در خواست های فدراسیون های مربوطه از ستاد مقابله با کرونا در ورزش پرداختند.

مجید نیری دبیر فدراسیون تکواندو نیز در جلسه روز ۲۴ شهریورماه حضور داشت که به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات فدراسیون در خصوص برگزاری لیگ های کیوروگی و پومسه، برگزاری آزمون های ارتقاء کمربند و همچنین بازگشایی باشگاه های تکواندو پرداخت و در این خصوص بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments