۰۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
سرپرست نایب رییسی زنان فدراسیون والیبال:

به دنبال جذب سرمربی خارجی هستیم

سرپرست نایب رییسی زنان فدراسیون والیبال از جذب سرمربی خارجی در رده سنی پایه خبر داد و گفت: در حال بررسی رزومه‌های سرمربیان و به دنبال انتخاب بهترین هستیم.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حرمت‌السادات زبردست اظهار کرد: فدراسیون والیبال کمر همت خود را برای جذب سرمربی خارجی در رده سنی پایه بسته است. مصمم هستیم تا در این رده سنی سرمربی خارجی استخدام کنیم.

وی افزود: متاسفانه تعداد سرمربیان زن ایرانی برای تیم‌های والیبال بسیار اندک است زیرا آنها رزومه‌دار نیستند و چون بخش پایه اهمیت بسیاری دارد باید سرمربی خارجی در این رده سنی بیاوریم.

نایب رییس زنان فدراسیون والیبال عنوان کرد: اکنون تمرکز خود را بیشتر روی این قضیه قرار داده‌ایم. رزومه‌ و درخواست‌های سرمربیان خارجی را گردآوری کرده‌ایم و در حال بررسی آن هستیم تا ارزیابی کنیم که کدام یک از این سرمربیان با شرایط والیبال ایران در رده سنی پایه همخوانی دارند.

وی یادآور شد: رده سنی پایه امسال از متولدان سال ۸۴ آغاز می شود اما از سال آینده، ۲ سال پایین‌تر از رده نوجوانان شروع می‌کنیم تا وقتی به مرحله نوجوانی رسیدند از آمادگی بیشتری برخوردار باشند.

زبردست گفت: زمان برای جذب سرمربی خارجی مشخص نشده اما تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر یک سرمربی خوب برای این رده سنی پیدا کنیم.(ایرنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x