۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س)؛

بهشت زهرا(س) در قیاس با سایر کشورها در بحران کرونا موفق‌تر عمل کرد

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران مدیریت اجساد را در شرایط بحران کرونا در کلان شهر تهران موفقیت آمیز و از افتخارات شهرداری تهران دانست و گفت: مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا با در نظر گرفتن همه جوانب و با استفاده از تجربیات گذشته به خوبی توانست این بحران بی سابقه و غافلگیرکننده را مدیریت کند و در قیاس با سایر کشورهای جهان موفق تر عمل کرد و انصافا درخشید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت و به نقل از سازمان بهشت زهرا(س)؛ امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در جمع پرسنل سالن های تطهیر سازمان بهشت زهرا(س)تصریح کرد: مدیریت در شرایط بحرانی کرونا بسیار پیچیده و دشوار است و تا شخصی در این شرایط کار نکرده باشد متوجه اهمیت موضوع نمی شود.

وی افزود: در زمانی که زلزله بم اتفاق افتاد من در رفسنجان مسئولیتی داشتم و آن شرایط سخت و دشوار را کاملا به یاد دارم. مدیریت در چنین شرایطی پیچیدگی های خودش را دارد و شما لازم است که در لحظه تصمیماتی به موقع و با کمترین درصد خطا را اتخاذ کنید.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران افزود: در شرایط همه گیری کرونا ترس و نگرانی در میان شهروندان جامعه بسیار بالا رفت و مصداق آن نیز خالی شدن اماکن ورزشی و فرهنگی است که با آن مواجه هستیم. این سختی ها در بهشت زهرا(س) چند برابر است و همکاران ما در مجموعه آرامستان بهشت زهرا(س)در پیکان مواجه با این ویروس هستند و خطر کار در این مکان به مراتب بالاتر است.

 محسنی ادامه داد: در کنار کادر درمان بیشترین فشار و دغدغه را مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) دارند و با عشق، ایثار و ازخودگذشتگی که در وجود این عزیزان موج میزند توانستند باعث افتخار آفرینی در حوزه مدیریت بحران در کشور شوند و در میان کشورهای دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی با اشاره به این مطلب که همکاران سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا با جان خود بازی کردند و در صف اول مبارزه با این ویروس قرار دارند، گفت: این خدمات رسانی و تکریم شهروندان به بهترین شکل ممکن و با بیشترین رضایتمندی برای کل مجموعه شهرداری تهران قابل افتخار است.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) گزارش کاملی در مورد نحوه خدمات رسانی و تکریم خانواده های داغدار و همچنین اقدامات یکساله صورت گرفته و مدیریت بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا(س) را ارائه کرد و بر ترویج و توسعه امر ورزش در بین پرسنل سازمان و تجهیز امکانات ورزشی در بهشت زهرا(س) با توجه به شرایط ویژه کاری این عزیزان و ارائه خدمات ورزشی، ارتقاء سطح تندرستی و روحیه ورزشی در بین پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) تاکید کرد و از همراهی سازمان ورزش شهرداری تهران در این خصوص تقدیر کرد.

به همراه سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از پیشکسوتان ورزشی کشور و مدیران شهری در روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور در جمع پرسنل سالن های تطهیر سازمان بهشت زهرا(س) ضمن تکریم و تقدیر از خدمات یکساله این عزیزان در بحران کرونا با آنان گفت و گو کردند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments