۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب خبر داد:

بهره‌برداری از پست ۶۳ کیلوولت مریوان۲ و خطوط فوق توزیع با اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب، از بهره‌برداری از پست کمپکت 63.20 کیلوولت مریوان2 و خطوط ارتباطی مربوطه با اعتباری بالغ‌بر 260 میلیارد ریال خبر داد.

به‌گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علی اسدی” مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب گفت: با توجه به اهمیت تأمین برق مطمئن وپایدار به‌عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های لازم برای احداث و توسعه خدمات شهری، مراکز تجاری، صنعتی و کشاورزی در شهرستان مریوان، احداث پست کمپکت ۶۳.۲۰ کیلوولت مریوان۲ و خطوط ارتباطی مربوطه در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

وی افزود: این پروژه دارای یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۳۰ مگاولت‌آمپر با نسبت تبدیل ولتاژ ۶۳.۲۰ کیلوولت، چهار فیدر خروجی خط ۲۰ کیلوولت و ۱۰ کیلومتر مدار خط ۶۳ کیلوولت است.

اسدی با اشاره به ضرورت بهره‌برداری از این پروژه برای توسعه زیرساخت‌های شهرستان مریوان خاطرنشان ساخت: این پروژه با تلاش بی‌شائبه و پیگیری‌های مستمر در زمان مطلوب به انجام رسید.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی، در اجرای این پروژه تا حد امکان از تجهیزات ساخت داخل استفاده شده و با اعتباری بالغ بر ۲۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x