۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
انتقاد نماینده شاهین شهر از رئیس مجلس؛

بهتر بود اجازه می‌دادید تذکر بدهیم/ حرف‌های رئیس جمهور را باور نمی‌کنیم

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: بهتر بود اجازه داده می‌شد تا نمایندگان تذکرات خود را ضمن ارائه سخنان روحانی در جریان تقدیم لایحه بودجه مطرح می‌کردند.

محمدسیاح: به گزارش خبرنگار پارلمانی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه (۱۷ آذرماه ۹۸) افزود: ما در گذشته هم سخنان عمل نشده‌ روحانی را دیده‌ایم لذا عموما حرف‌هایی که از رئیس جمهور می‌شنویم را باور نمی‌کنیم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

وی طی تذکری خطاب به رئیس مجلس ادامه داد: بهتر بود اجازه می‌ دادید نمایندگان تذکرات خود را در جریان سخنان روحانی مطرح می‌کردند. آقای روحانی مطالبی را یکطرفه بیان کرد و رفت که ما اصلا باورمان نمی‌شود که چنین سخنانی علمیاتی شود.

حاجی دلیگانی با اشاره به اجرای طرح افزایش قیمت بنزین خاطرنشان کرد: ما که در جریان نبودیم قرار است کالاها گران شود یا بنزین افزایش قیمت داشته باشد، متاسفانه در حال حاضر کالاها و اقلام مختلف در حال گران شدن است اما هیچ کس کاری برای جلوگیری از این روند انجام نمی‌دهد.

وی اضافه کرد: متاسفانه شرکت‌های دولتی زودتر از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد بنابراین باید این موارد پیگیری شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of