۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

بهترین عملکرد را مقابل ارومیه خواهیم داشت

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران در آستانه بازی مهم و حساس تیمش مقابل شهرداری ارومیه گفت: شرایط ایده آلی داریم و بهترین عملکرد خود را ارائه خواهیم داد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، ناصر شهنازی درباره بازی روز چهارشنبه تیم والیبال سایپا مقابل تیم مریوان و پیروزی برابر این تیم گفت: از قبل می‌دانستیم کار سختی مقابل این تیم در پیش خواهیم داشت چرا که مسیر رفت و آمد به مریوان مشکل است و باید با اتوبوس سفر می‌کردیم. حدود ۱۲ ساعت در راه بودیم و همین بازیکنان را خسته می‌کرد اما آنها تمام تلاش خود را به کار بردند.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: امیر حسینی با توجه به سرماخوردگی اش قرار بود در این بازی حاضر نباشد اما با تعصب خودش کاندیدای سفر شد و حضور او نیز به پیروزی تیم کمک کرد. شروع خوبی در این بازی داشتیم اما در ست دوم در امتیازهایی عقب افتادیم، بازیکنان فعل خواستن را صرف کردند و در نهایت این ست را با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ پیروز شدیم. در ست سوم به نسبت کار راحتی داشتیم و در نهایت بازی را پیروز شدیم.

وی تاکید کرد: همه بازیکنان عملکرد خوبی داشتند، در حمله و دفاع نمایش قابل قبولی داشتیم. هدفمان این بود در این بازی به چند بازیکن استراحت دهیم چرا که نمی‌خواهیم با ارنج ثابت در تمام مسابقات شرکت کنیم، این کار باعث می‌شود انگیزه بازیکنان کاهش و همچنین فشار زیادی روی آنها وارد شود که در نهایت منجر به آسیب دیدگی می‌شود. همین مساله باعث شد از همه بازیکنان خود استفاده کنیم و آنها نیز تاثیرگذار بودند. این نشان می‌دهد ما یک تیم هستیم و همه برای پیروزی تیم کمک می‌کنند.

شهنازی درباره تماشاگران مریوانی نیز گفت: مریوان مردمان خوبی دارد برخورد بسیار مناسبی با ما داشتند و تیمشان را به خوبی تشویق کردند مطمئنم این تیم در شهرش پیروزی‌های بسیاری به دست خواهد آورد.

سرمربی تیم والیبال سایپا درباره بازی روز یکشنبه مقابل شهرداری ارومیه گفت: می‌توانیم بگوییم روز یکشنبه سه فینال برگزار خواهد شد. بازی پیکان-ورامین، شهرداری ارومیه-سایپا تهران و سپاهان اصفهان-کاله سه بازی مهم هفته هستند، شش تیم بالای جدول که بازی‌هایشان حکم شش امتیاز را خواهد داشت. برنده هر بازی شرایط بسیار خوبی به دست خواهد آورد. شناخت کاملی از ارومیه داریم، دور رفت موفق شدیم این تیم را در ارومیه شکست دهیم، اما شرایط آنها در دور برگشت متفاوت است. تیم ما نیز هماهنگ تر از گذشته شده و شرایط ایده آلی داریم. مطمئنا تماشاگران بازی خوبی را نظاره گر خواهند بود.

شهنازی ادامه داد: با توجه به میزبانی سایپا حتما هواداران ارومیه در سالن حضور خواهند داشت. بهترین عملکرد خود را ارائه خواهیم داد چرا که برخی از بازیکنان ما استراحت داشته اند، بازیکنان سرماخورده نیز بهبود یافته اند و شرایط تیم ایده آل است.

او گفت: امیدوارم تا روز یکشنبه ریکاوری خوبی را داشته باشیم و بتوانیم سرافراز از زمین بیرون بیاییم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments