۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

بهاروند: مجمع عمومی فدراسیون رئیس آینده را انتخاب می کند

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: تمامی اعضای هیات رئیسه و دست اندرکاران فوتبال به همراه وزارت ورزش تلاش کردند تادر نهایت مجمع انتخاباتی امروز برگزار شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال حیدر بهاروند در شروع مجمع عمومی ( انتخاباتی) فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خیرمقدم می گویم به اعضای مجمع و معاون محترم وزارت ورزش، اعضای هیات رئیسه ،اهالی رسانه ، نباید فراموش کنیم که ارامش کشورمان را مرهون خون شهدای هستیم. در حال حاضر اساسنامه به تایید اعضای مجمع رسید. باید از وزارت ورزش و اعضای هیات رئیسه محترم که تلاش کردند امروز در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برگزار شود، تشکر کنم.

وی افزود: تلاش‌های زیادی در یکسال گذشته صورت گرفت تا به اینجا برسیم. امیدواریم انتخابات خوبی داشته باشیم. برای فردی که انتخاب می‌شود و سکان هدایت فدراسیون را در دست می‌گیرد و تیم او آرزوی موفقیت داریم در ۴ سال گذشته زحمات زیادی کشیده شد و البته ایراداتی هم وجود داشت. بازی‌های خوب تیم ملی در جام‌جهانی و همچنین مقام‌هایی که فوتبال ساحلی و فوتسال به دست ‌آوردند حاصل تلاش همکاران‌مان در فدراسیون فوتبال بود.

بهاروند گفت:‌ برگزاری مسابقات را که سال گذشته انجام دادیم کار بسیار سنگینی بود امسال هم همین کار را در همه سطوح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهیم که کار بسیار سختی است و باید از باشگاه‌ها، هیأت‌های فوتبال و ادارات کل تشکر کنم.

سرپرست فدراسیون فوتبال عنوان کرد: خیلی گفته می‌شود که این فدراسیون بدهکار است ما بخشی از انتقادات را قبول داریم و نمی‌شود گفت ایده‌ال بودیم اما منابع مالی در فیفا داریم که در مقابل بدهی‌هایمان ناچیز است. هر کسی انتخاب شود ۶۰ ـ ۱۵۰ میلیارد پول در حسابش دارد که اگر تحریم‌ها برطرف شوند می‌تواند با این پول به فوتبال کمک کند.

وی اضافه کرد: دوستان زحمات زیادی در این راه کشیدند. مهدی محمدنبی و دوستانش، هیأت رئیسه، علی نژاد و وزارت ورزش زحمات زیادی کشیدند تا این انتخابات برگزار شود امیدوارم هر کسی که انتخاب می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب باعث رشد فوتبال شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments