۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

بلومبرگ: تلاش می‌کنیم ترامپ را کلافه کنیم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با اعلام اینکه رئیس‌جمهور این کشور از حضو او در رقابت‌های انتخاباتی نگران است، اعلام کرد در پی کلافه کردن اوست.

به گزارش گروه بین‌الملل طبنا(خبرگزاری سلامت)، مایکل بلومبرگ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، متعهد شد اجازه ندهد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، برای او قلدری کند و گفت توهین‌هایی که علیه او صورت می‌گیرد نشانه‌ای است مبنی بر اینکه ترامپ نگران نامزدی او در انتخابات است.

او در مصاحبه با رویترز گفت: تصور می‌کنم او (ترامپ) فکر می‌کند من قصد شکست او را دارم و ما تلاش می‌کنیم او را آزار دهیم و کلافه کنیم.

نتایج نظرسنجی مشترک رویترز/آیپسوس در روز پنجشنبه نشان داد که بلومبرگ -شهردار سابق نیویورک- از نظر رای‌دهندگان ثبت‌نام‌کرده برای انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا در حال نزدیک شدن به جایگاه سوم است. نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات ماه نوامبر با ترامپ رقابت خواهد کرد.

پیش از این ترامپ در گفت‌وگو با شون هنیتی، مجری تلویزیون فاکس نیوز، که مصاحبه وی روز یکشنبه منتشر شد گفت بلومبرگ که حدود یک متر و ۷۳ سانت قد دارد در برابر رئیس جمهور که قد وی حدود یک متر و ۹۱ سانت است، درخواست یک جعبه کرده است تا در طول مناظره دموکراتیک زیر پای خود بگذارند.

ستاد تبلیغات بلومبرگ نیز روز یکشنبه درخواست جعبه را تکذیب کرد و «مو‌های بدلی، چاقی او و برنزه بودن پوست» رئیس جمهور را مورد شماتت قرار داد.

بلومبرگ در مصاحبه خود با رویترز گفت: من گمان می‌کنم کارمندانش می‌گویند دم به تله ندهد. او (ترامپ) نمی‌تواند خودش را کنترل کند زیرا او فکر می‌کند من می‌خواهم او را شکست دهم.

پیشتر در روز دوشنبه نیز بلومبرگ در مراسم سخنرانی تبلیغاتی خود در کالیفرنیا گفته بود که او اجازه نخواهد داد ترامپ برایش گردن کلفتی کند. بلومبرگ در دانشکده‌ای در فرسنو گفت: توهین‌های ترامپ مرا آزار نمی‌دهد. من هرگز در برابر قلدری جا نزدم و از درگیری فرار نکردم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x