۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۵

بلان: از شرکت در لیگ قهرمانان آسیا تجربه کسب کردیم

سرمربی الریان قطر معتقد است گوای هند دارای شرایط آب و هوایی دشواری برای اعضای تیم‌های مختلف لیگ قهرمانان آسیاست.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت لوران بلان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الریان قطر اظهار داشت: گروه دشواری داشتیم و پرسپولیس مدعی اصلی صعود از این گروه بود. الوحده و گوا هم بازی‌های قدرتمندی ارائه کردند. سطح بازی ما هم در دیدارهای گذشته خوب بود و فقط در زدن ضربات آخر و گلزنی مشکل داشتیم.

وی با اشاره به عملکرد مهاجمان تیمش در پنج دیدار گذشته بیان کرد: ما دو گل به الوحده زدم و مقابل گوا و پرسپولیس هم یک گل به ثمر رساندیم. تکرار می‌کنم که شرایط آب و هوایی اینجا (گوا) برای بازیکنان در طول مسابقات بسیار سخت بود. در تمرین روز گذشته (سه‌شنبه) دیدم که بازیکنان ما چقدر خسته شدند که این نتیجه بازی کردن در شرایط آب و هوایی دشوار است.

سرمربی الریان در پایان گفت: همانند افراد زیادی که برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند، ما هم از شرکت در این دوره از مسابقات با کسب تجربه بهره بردیم. البته الریان نام بزرگی است، اما فوتبال تشخیص می‌دهد که چه اتفاقی در زمین رخ می‌دهد. فکر می‌کنم حضور در دوره مسابقات سطح متفاوتی از بازیکنان الریان نشان می دهد.

همچنین علی فریدون بازیکن ایرانی الاصل الریان در خصوص اهمیت پیروزی مقابل پرسپولیس در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

فریدون بازیکن الریان قطر پیش از دیدار مقابل پرسپولیس از لزوم پیروزی برابر نماینده ایرانی صحبت کرد و این مسابقه را بسیار انگیزشی خواند.

وی اظهار داشت: گلم مقابل گوا نشان دهنده تلاشم در این تیم بود. به عنوان یک مهاجم همیشه دنبال گلزنی هستم و خوشحالم که توانستم مقابل نماینده هند گل بزنم. از کشور هند، فدارسیون فوتبال این کشور به خاطر میزبانی هم تشکر می کنم.

بازیکن الریان گفت: ما روی تیم خود متمرکز هستیم نه دیگر تیم‌ها، می‌خواهیم به برد دست یابیم تا این پیروزی انگیزه‌ای شود برای مسابقه جام امیر قطر که پس از رقابت‌های آسیا باید مقابل الدحیل باید برگزار کنیم.

علی فریدون تصریح کرد: می‌خواهیم ببریم تا سطح خودمان را نشان داده باشیم زیرا ما عملکرد خوبی داشتیم ولی فقط نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. در فوتبال اگر شما گل نزنید نمی‌توانید برنده مسابقه شوید.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments