۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷

بعد از اعلام سهمیه‌بندی سوخت آرامش و امنیت در استان‌ها حاکم است

سخنگوی نیروی انتظامی‌از آرامش و امنیت حاکم بر استان‌های سراسر کشور بعد از اعلام سهمیه‌بندی سوخت توسط دولت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، ‌سردار “احمد نوریان”  اظهارداشت: با رصد مستمر تمامی‌استان‌های کشور تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی در این زمینه وجود نداشته است.

وی به دستورات فرمانده ناجا در این خصوص اشاره کرد و یادآور شد: در ساعات پایانی شب گذشته جلسه قرارگاه امام علی (ع) به ریاست سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی‌و با حضور معاونین و روسای پلیس‌های تخصصی و نیز فرماندهان انتظامی‌استان‌های سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار که طی آن دستورات هوشیاری توسط وی صادر شد.

معاون اجتماعی ناجا خاطرنشان کرد: تا این لحظه با رصد فضای عمومی‌کشور با همکاری و تعامل خوب مردم و هوشیاری ماموران انتظامی‌جلوی هرگونه سوء استفاده معاندین گرفته شده است و کشور در آرامش کامل است.

سردار نوریان با تقدیر و تشکر از همکاران انتظامی‌در سراسر کشور گفت: بعضا افراد معاند و شبکه‌های زاویه دار با نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران با شایعه پراکنی و پخش تصاویر جعلی قصد برهم زدن فضای عمومی‌کشور را داشته که از عموم هموطنان تقاضا دارم همچون گذشته با صبر و شکیبایی و بدون توجه به این شایعات اخبار صحیح را از طریق رسانه ملی دنبال کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments