۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
ابراهیمی طی پیامی به مناسبت روز پزشک،

بشریت قدردان رشادت‌های پزشکان مقابله با کرونا است

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی طی پیامی روز پزشک را به جامعه پزشکی تبریک گفته و از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی آنها در عرصه‌ی سلامت، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  خانه ملت، یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی طی پیامی روز پزشک را به جامعه پزشکی تبریک گفته و  از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی آنها در عرصه‌ی سلامت، تشکر و قدردانی کرد .

متن پیام نماینده‌ی مردم شریف سلسله و دلفان در مجلس به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

طبابت شغل و حرفه مقدسی است طبیبانی که در این حرفه مقدس، مشغول به خدمت‌رسانی هستند بر اساس سوگندی که در پیشگاه خداوند و عموم شهروندان یاد می‌کنند  رسالت خویش را خدمت به همه شهروندان فارغ از جایگاه و موقعیت اجتماعی-اقتصادی، قومیت، نژاد و مذهب قرار می‌دهند و انسانیت، حفظ سلامت و کرامت انسان‌ها را سر لوحه زندگی و آرمان‌های خویش قرار می‌دهند.

در این برهه زمانی که سرتاسر کره خاکی عرصه تاخت و تاز ویروس مرگ آفرین کووید ۱۹ است‌‌‌؛ بشریت بیشتر از هر زمانی قدردان سربازانی است که جامه سفید بر  تن نموده و خطر مرگ را به جان خریده‌اند تا امنیت، آرامش و سلامتی را برای همگان به ارمغان آورند.

چو بیمار از شفا سرمست گردد، طبیب از فرط شادی مست گردد.

خدا شفادهنده است و این خود افتخاری است که دستی با خدا همدست گردد

یکم شهریور زاد روز ابوعلی سینا طبیب شهیر ایرانی است به پاس خدمات ارزنده این طبیب و دانشمند نامدار، این روز را به نام پزشک مزین نموده‌اند.

به سهم خویش این روز میمون و فرخنده را به جامعه‌ی پزشکی کشور تبریک گفته و از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی ایشان در عرصه‌ی سلامت، کمال قدردانی و تشکر را دارم./

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments