۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

بستری شدن ۱۳ بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 13 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،سید علیرضا مروجی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته تعداد ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که ۴ نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت اخیر  در منطقه کاشان ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۳ نفر اهل دلیجان، محلات و اردستان و ۴ نفر نیز اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۹ سال و حداقل سن ۳۵ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده که ۲ نفر اهل آران و بیدگل، ۱ نفر اهل کاشان و ۳ نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند.

 این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع ۵۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۴۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۸ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: ۱۹ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۱۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و ۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: خوشبختانه مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون ۱۲۳ هزار و ۹۷۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و ۲۷۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x