۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

بزرگترین خدمت به انقلاب اسلامی، تحقق وعده‌ها است

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بزرگترین خدمت به انقلاب اسلامی، تحقق وعده ها و شعارهای آن است. امروز شاهد شکاف وضعیت دین و جامعه با وضعیت مطلوب بسیارعمیق هستیم.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت)، محسن هاشمی در صدو نود و پنجمین جلسه شورا با اشاره به فرارسیدن چهل ویکمین فجر انقلاب اظهار داشت: امسال را باید حساس ترین، سالگرد پیروزی انقلاب یاد کرد.

وی با بیان اینکه در ماه‌های گذشته شاهد وقایع تلخی در کشور بودیم، گفت: در ماه آینده شاهد انتخابات مجلس و تشدید تحریم‌ها بر کشور هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه بزرگترین خدمت به انقلاب اسلامی، تحقق وعده ها و شعارهای آن است، افزود: امروز شاهد شکاف وضعیت دین و جامعه با وضعیت مطلوب بسیارعمیق هستیم.

هاشمی به اتفاقات روزهای اخیر و اعلام رسمی معامله قرن از سوی رییس جمهور آمریکا که با واکنش منفی جهان اسلام بویژه دولت و ملت فلسطین مواجه شده است، اشاره کرد و گفت: یکجانبه گرایی ترامپ که در بدعهدی خروج از برجام مشاهده شد در نقض تعهدات بین المللی آمریکا نیز مشاهده شد.

وی ادامه داد:اکنون جهان اسلام نیز در یکطرفه بودن متن مشهور به معامله قرن این موضوع را کاملا لمس می کند که همه قطعنامه‌ها ومصوبات سازمان ملل را نقض کرده است، برخی دولتهای عربی را از همپیمانی با ترامپ علیه ایران ، در برابر ملتهای خود شرمنده کرده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x