۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
16 لغایت 19 دی ؛

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی در اصفهان

مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان جهت برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی در اصفهان با رییس، معاون برنامه‌ریزی و مدیر روابط عمومی سازمان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،علی یارمحمدیان ضمن قدردانی از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان به واسطه همراهی مستمر در برگزاری شایسته نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی در استان ابراز داشت: با توجه به این‌که نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی به عنوان مهمترین نمایشگاه حوزه کشاورزی در کشور محسوب می‌شود، امیدواریم بتوانیم در شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا؛ با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و همچنین همراهی و مساعدت دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، همچون گذشته شاهد برگزاری نمایشگاهی فاخر و در شأن و منزلت استان اصفهان باشیم.

مهدی تقی‌پور رییس سازمان نیز با تاکید بر لزوم توجه به کیفی بودن نمایشگاه‌های تخصصی کشاورزی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تلاش خواهد کرد با شناسایی اعضای حقیقی و حقوقی صاحب ایده و فناوری، ایشان را برای نمایش و عرضه توانمندی و دستاوردهای خود برای مشارکت در نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی ترغیب کند.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان افزود: با عنایت به این‌که دانش‌گستری و ارتقای سطح مهارت در کارشناسان و فعالان بخش کشاورزی از مهمترین اهداف این سازمان محسوب می‌شود، امسال نیز برگزاری همایش‌ها و سمینارهای تخصصی بخش کشاورزی هم‌زمان با نمایشگاه؛ در دستور کار این سازمان قرار دارد.

کامران بقایی معاون برنامه‌ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان نیز با اشاره به پتانسیل‌های فنی و اجرایی سازمان از جمله مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی، شرکت‌های مشاور و پیمانکار فضای سبز و سازه‌های گل‌خانه‌ای و نیز داروخانه‌های گیاه‌پزشکی و مراکز عرضه نهاده و تجهیزات کشاورزی ابراز داشت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در راستای هر چه بهتر برگزار شدن نمایشگاه‌های تخصصی این حوزه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

در این جلسه مقرر شد مشارکت‌کنندگان با دریافت معرفی‌نامه از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، از تسهیلاتی از جمله تخفیف در خرید فضای غرفه بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی (سیستم‌های نوین آبیاری، ماشین آلات کشاورزی، نهاده‌ها و کشت‌های گل‌خانه‌ای) از ۱۶ لغایت ۱۹ دی ۱۳۹۹ (ساعت ۱۰ الی ۱۸) در محل جدید برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق اصفهان، برگزار خواهد شد.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت کشاورزی (سیستم‌های نوین آبیاری، ماشین آلات کشاورزی، نهاده‌ها و کشت‌های گل‌خانه‌ای) از ۱۶ لغایت ۱۹ دی ۱۳۹۹ در محل جدید برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments