۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

برگزاری مسابقات جهانی تیراندازی در ۲۰۲۱ برای انتخابی المپیک

بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی تیراندازی ISSF مسابقات جهانی سال آینده در دهلی بعنوان مسابقه ورودی و انتخابی بازی های المپیک مدنظر قرار خواهد گرفت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک فدراسیون بین المللی تیراندازی که بدلیل پاندمی گسترده کرونا مجبور به تعویق مسابقات جهانی خود در دهلی شده بود ضمن حفظ میزبانی هندی ها، از محاسبه امتیازات این رویداد در رنکینگ و اعمال در روند انتخابی بازی های المپیک در سال ۲۰۲۱ خبرداد. فدراسیون بین المللی تیراندازی ابراز امیدواری کرده است که علیرغم اجبار به لغو مسابقات جهانی در سالجاری میلادی؛ این مسابقات در سال آینده بتواند با حفظ کیفیت خود در مسیر تعیین نفرات منتخب برای توکیو۲۰۲۰ برگزار شود.

مسابقات جهانی تیراندازی مقرر به برگزاری از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۶ سپتامبر سالجاری میلادی بود که بدلیل شیوع گسترده کووید ۱۹ و قرارگرفتن هند بعنوان میزبان این رقابتها در صف نخست کشورهای آلوده به ویروس به سال ۲۰۲۱ موکول شد. بنا بر اعلام ISSF مسابقات جهانی تیراندازی در مواد طپانچه، رایفل و شات گان با درنظرگرفتن رنکینگ جهانی در مسیر انتخاب ورزشکاران منتخب برای توکیو۲۰۲۰ خواهد بود. مسابقات جهانی تیراندازی از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۸ مارس ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments