۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴

برگزاری جشنواره بزرگ خانوادگی “دومینو” در پایتخت

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری جشنواره بزرگ خانوادگی چینش سازه های "دومینو" در پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ امیر محسنی با اشاره به اینکه این سازمان در نظر دارد جشنواره تفریحی آموزشی دومینو را برگزار کند، گفت: این جشنواره با همکاری کمیته “دومینو” فدراسیون ورزش های همگانی و به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) با حضور خانواده های تهرانی در دو بخش تاور و تاپلینگ آغاز می شود.

ثبت نام از علاقمندان به مدت پنج روز انجام خواهد شد و علاقه مندان می توانند از ۱۹ تا ۲۳ تیرماه نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند. خانواده ها در یک کارگاه یک روزه شرکت کرده و به مدت ۵ روز در فضای مجازی زیر نظر مربیان کمیته “دومینو” آموزش های لازم را فرا خواهند گرفت.

شرکت کنندگان پس از آموزش به مدت یک هفته زمان دارند تا ویدئوهای خود را ارسال کنند و در نهایت در تاریخ ۱۴ مردادماه به مناسبت روز خانواده آثار ارسال شده، داوری و به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

در مرحله بعدی بسته به شرایط موجود و منوط به ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت حضوری و میدانی در یکی از اماکن تاریخی منطقه ۱۲ خانواده ها با هم به رقابت خواهند پرداخت و به هر خانواده یک بسته ١٠٠٠ عددی “دومینو” به صورت رایگان جهت شرکت در مسابقات امانت داده خواهد شد.

ورزش برای همه، با ورزش کرونا را شکست دهیم و همچنین ورزش در قلب طهران از جمله محورهای جشنواره بزرگ خانوادگی چینش سازه های “دومینو” است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments