۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه

برف‌روبی ۱۶۰ کیلومتر از جاده‌های کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از ۱۶۰ کیلومتر برف روبی و ۱۰ مورد ریزش برداری کوه در محورهای استان طی چند روز اخیر خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه)،فریبرز کرمی با اشاره به بارش برف و بارانی که طی چند روز اخیر در نقاط مختلف استان داشتیم، اظهار کرد: سه شهرستان پاوه، سنقر و دالاهو درگیر برف بودند و در سایر شهرستانها نیز بارندگی شدید داشتیم.

 

وی ادامه داد: نزدیک به ۱۶۰ کیلومتر از راه‌های استان در این مدت برف‌روبی شد که عمدتا در گردنه‌های برف‌گیر مانند پاوه به روانسر و همچنین “مله‌ماس” بوده است.

 

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه هم اکنون هیچ محوری در استان چه از محورهای فرعی و چه روستایی مشکلی به لحاظ مسدود بودن ندارد و همه محورها باز هستند.

 

کرمی همچنین از وقوع ۱۰ مورد ریزش کوه به دلیل بارش برف و باران در محورهای استان خصوصا در منطقه اورامانات خبر داد که ریزش برداری در کوتاه‌ترین زمان انجام شده است.

 

وی از پای کار بودن ۷۵ نفر از نیروهای راهداری و ۲۱ دستگاه ماشین آلات سنگین در این عملیات‌ها یاد کرد و ادامه داد: برای برف روبی جاده‌ها از ۷۰ تن شن و نمک نیز استفاده شده است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به شروع بارش‌های جدید در استان طی روزهای آینده، خاطرنشان کرد: برای این بارش‌ها نیز در آماده‌باش هستیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x