۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
نصیرایی در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد

بررسی مواد یک تا ۵ طرح جمعیت و تعالی خانواده

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تاکنون مواد یک تا ۵ طرح جمعیت بررسی شده و نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که به عنوان اولین مصوبه کمیسیون به صحن علنی برای بررسی و تصویب ارائه شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت،مجید نصیرایی در تشریح نشست امروز ( یکشنبه، ۲۶ مردادماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز این کمیسیون با حضور کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و گفت: دستور کار نشست‌های اخیر و آینده کمیسیون بررسی طرح جمعیت خواهد بود و مواد و تبصره‌های طرح را با دقت و اعمال نظر کارشناسان مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: تاکنون مواد یک تا ۵ طرح بررسی شده و در حال رفع ایرادات نگارشی هم هستیم؛ نهایت تلاشمان را برای بررسی طرح خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد که به عنوان اولین مصوبه کمیسیون به صحن علنی برای بررسی و تصویب ارائه شود.

وی ادامه داد: پس از اینکه نظرات کمیسیون در مورد طرح نهایی شد دستگاه‌ها و مجموعه‌های مربوطه را دعوت و در تنظیم نهایی طرح نظرات آنها را اعمال خواهیم کرد و انتظار داریم طرح جزو اولین طرح‌های ارائه شده مجلس یازدهم به صحن علنی باشد./

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments