۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

بررسی روند خدمت‌رسانی جمعیت‌ هلال‌احمر در کمک به مقابله با ویروس کرونا

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بر شتا‌ب‌گرفتن فعالیت‌های این جمعیت در مهار ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، سی و هفتمین جلسه شورای معاونین حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر صبح امروز و به ریاست حجت الاسلام والمسلمین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین معزی در ابتدای این جلسه از خدمات شبانه روزی پرسنل و امدادگران جمعیت هلال احمر به خصوص امدادگران استانهایی که شیوع ویروس کرونا در آنها گسترده‌تر بوده است تقدیر کرد. وی خدمت رسانی به مردم را در این شرایط بسیار مهم و دارای ارزش‌معنوی دانست.
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر همچنین خواستار بسیج تمامی امکانات و توانمندی های هلال احمر برای کمک به مقابله با این بحران شد و با اشاره به نیازمندی‌های بخش‌های مختلف کشور در زمینه مواجهه با این ویروس، بر استفاده بیش از پیش از ظرفیت‌های هلال احمر نظیر امکانات سازمان تدارکات پزشکی و شرکت صنایع نساجی هلال به منظور تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دیگر ملزومات پزشکی و بهداشتی تاکید کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین معزی با تاکید بر پیگیری و نظارت بر روند فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر در این زمینه، انسجام و هماهنگی بیشتر بخش‌های مختلف در این مبارزه ملی را خواستار شد.
در ادامه این جلسه ضمن مرور بر فعالیت های سال ۱۳۹۸ حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، درباره بودجه و برنامه های مصوب این حوزه در سال آینده، بحث و تبادل نظر شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments