۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
هفته جاری در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس انجام می شود؛؛

بررسی اصلاح نحوه رسیدگی به اعتراضات به اعتبارنامه منتخبان مجلس

کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در نشست‌های هفته جاری خود به بررسی اصلاحات در نحوه نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان و چگونگی رسیدگی به اعتراضات به اعتبارنامه منتخبان مجلس می‌پردازد.

به گزارش  گروه سیاسی خبرگزاری  سلامت به نقل از خانه ملت، کارگروه منتخب کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای بررسی طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان در روز دوشنبه (۲۲ شهریورماه) با حضور کارشناسان تشکیل جلسه می دهد.

همچنین اعضای این کمیسیون در روز سه شنبه (۲۳ شهریورماه) ادامه بررسی طرح اصلاح مواد ۷۲ و ۸۰ قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، با حضور طراح، کارشناسان مرکز پژوهش ها، دیوان محاسبت و سایر مدعوین در دستور کار قرار داده اند.

سپس این کمیسیون به بررسی نحوه ایفای وظیفه کمیسیون آئین نامه داخلی برای اجرای تبصره ماده ۷۲ قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی خواهد پرداخت.

گفتنی است این کمیسیون در روز چهارشنبه (۲۴ شهریورماه) نیز رسیدگی به طرح اصلاح موادی از قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را با حضور طراح، کارشناسان مرکز پژوهش ها و مرکز تحقیقات اسلامی در دستور کار قرار می دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments