۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
مجلس هفته آینده جلسه علنی خواهد داشت

بررسی اسامی اعضای کمیسیون های تخصصی در نشست فردای هیأت رئیسه

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز هیأت ریسه مجلس مقرر شد که در روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده مجلس جلسه علنی داشته باشد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت،محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس ، در تشریح نشست امروز هیأت رئیسه مجلس، گفت: در نشست امروز موضوعات متنوعی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت که عمده این موضوعات مربوط به مسائل داخلی مجلس بود. بر اساس مصوبه امروز هیأت رئیسه، مقرر شد که در روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده مجلس جلسه علنی داشته باشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز همچنین موضوع دستور کار و محورهای نشست غیرعلنی روز سه شنبه این هفته بررسی و تعیین شد، بر این اساس در نشست غیرعلنی روز سه شنبه برخی از مسائل داخلی مجلس مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، همچنین در این جلسه با حضور سرلشکر باقری برخی مسائل کشور رسیدگی خواهد شد، همچنین در نشست غیرعلنی درباره برخی از احکام آیین نامه داخلی مجلس تصمیم گیری خواهد شد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، درباره زمان اعلام اسامی نهایی اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس، گفت: اسامی اعضای کمیسیون ها در حال نهایی شدن است و در نشست فردای عصر هیأت رئیسه این موضوع بررسی خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x