۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸

برد پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز

هفته بیست‌وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با پیروزی تیم پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی آغاز شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی تبریز و پرسپولیس در دیداری از هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۱۵ امشب (جمعه) در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

ترکیب ماشین‌سازی: حامد لک، شاهین ثاقبی، بابک مرادی (۶۰ – اتابک زارعی)، شاهین توکلی، علی آل‌کثیر، مسیح زاهدی، سیدمحمد خرم‌الحسینی، عزیز معبودی، میلاد نوری، ادواردو دوسانتوس و محمد قادری (۷۰ – فرید بهزادی کریمی).

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، بشار رسن، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی شیری، سعید حسین‌پور (۸۱ – مهدی عبدی)، سیامک نعمتی و علی علیپور (۳+۹۰ – امیر روستایی).

داور: رضا کرمانشاهی

نیمه اول:

دقیقه ۵: یک صحنه مشکوک در داخل محوطه جریمه ماشین‌سازی رخ داد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۲: حرکت انفرادی مهدی ترابی از جناح چپ تیم پرسپولیس و یک و دو این بازیکن با بشار رسن باعث شد تا این بازیکن در موقعیت گلزنی قرار بگیرد که در نهایت ضربه ترابی به شکلی خطرناک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۱۵: شاهین ثاقبی اولین کارت بازی را از کرمانشاهی دریافت کرد.

دقیقه ۲۸: حرکت در عمق علیپور می‌رفت تا این بازیکن را در موقعیت خوب گلزنی قرار دهد که کنترل توپ بد این بازیکن فرصت گلزنی را از پرسپولیسی‌ها گرفت.

دقیقه ۴۳: بشار رسن روی پاس خوب بازیکنان پرسپولیس در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت که ضربه این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه حامد لک به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: حرکت زیبا و تیمی پرسپولیسی‌ها با نفوذ سیامک نعمتی تبدیل به یک موقعیت خطرناک شد که پاس به بیرون دقیق این بازیکن را سعید حسین‌پور با بی‌دقتی از داخل محوطه جریمه به بالای دروازه فرستاد.

دقیقه ۴+۴۵: ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود تیم ماشین‌سازی به شکلی خطرناک از کنار دروازه رادوشویچ به بیرون رفت و هیچ‌کدام از بازیکن تیم ماشین‌سازی نتوانستند تأثیری روی توپ بگذارند.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۰: شوت از راه دور سیامک نعمتی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: تغییر جهت عالی بازی توسط مهدی ترابی،‌ نعمتی را در موقعیت خوب گلزنی قرار دارد اما ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعان این بازیکن راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۱: فردین عابدینی بازیکن ذخیره تیم ماشین‌‌سازی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۵: حرکت تیمی بسیار خوب بازیکن پرسپولیس را بشار رسن با یک شوت محکم از داخل محوطه جریمه راهی دروازه ماشین‌سازی کرد که حامد لک این توپ را هم برگشت داد.

دقیقه ۶۷: یک‌بار دیگر حرکت تیمی بازیکن پرسپولیس می‌رفت تا این تیم را به گل اول بازی برساند که پاس در عرض بشار رسن را مسیح زاهدی از مقابل سیامک نعمتی راهی کرنر کرد تا یک گل مسجل را برای تیمش بخرد.

دقیقه ۶۸: ضربه کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس به شکلی با ضربه سر سید جلال حسینی راهی اوت شد.

دقیقه ۸۰: شوت فنی عزیز معبودی از بالای دروازه پرسپولیسی به بیرون رفت.

دقیقه ۸۴: مدافع تیم ماشین‌سازی با بی‌دقتی داخل محوطه جریمه روی علی علیپور مرتکب خطای پنالتی شد.

دقیقه ۸۵: ضربه پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را مهدی ترابی در خلاف جهت حرکت لک به گل اول بازی تبدیل کرد.

دقیقه ۹۰: شاهین ثاقبی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

دقیقه ۱+۹۰: فرار مهدی عبدی این بازیکن را در موقعیت تک به تک با حامد لک قرار داد که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان ماشین‌‌سازی برگشت داد.

دقیقه ۵+۹۰: شوت بشار رسن را حامد لک را در دو مرحله در اختیار گرفت.

شاگردان یحیی گل‌محمدی با این پیروزی ۵۶ امتیازی شدند و همچنان با اختلاف نسبت به رقبا جایگاه خود در صدر جدول را تثبت کردند. تیم پرسپولیس در این بازی نیز مانند بازی رفت، در دقایق پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد که این‌بار مهدی ترابی توانست حامد لک را تسلیم کند و سه امتیاز به حساب پرسپولیس واریز کند. در بازی رفت دو تیم علی علیپور پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را از دست داده بود تا بازی دو تیم با نتیجه تساوی به پایان برسد. تیم ما‌شین سازی نیز با این شکست با ۲۴ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x