۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹

برد ارزشمند استقلال مقابل فولاد

دیدار تیم های استقلال و فولاد خوزستان از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با برتری شاگردان مجیدی به پایان رسید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت دیدار تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان از هفته هفدهم لیگ برتر فصل ۱۳۹۹/۱۴۰۰ و از ساعت ۱۷:۳۰ امروز(شنبه ۱۶ اسفند ۹۹) در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی تهران به مصاف هم رفتند، که در پایان این دیدار با  نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان مجیدی به پایان رسید.

تک گل این دیدار را امیر ارسلان مطهری در دقیقه ۸۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا طلسم نباختن جواد نکونام مقابل استقلال شکسته شود و فرهاد مجیدی شروعی رویایی با آبی ها داشته باشد.

ترکیب استقلال(تاج): محمدرشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری(بابک مرادی ۷۰)، سید احمد موسوی(فرشید باقری ۸۸)، مسعود ریگی، آرش رضاوند(محمدحسین مرادمند ۸۸)، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته(ارسلان مطهری ۷۰)، مهدی قایدی(متین کریم زاده ۲+۹۰)

ترکیب فولاد خوزستان: محسن فروزان، موسی کولیبالی، عارف آغاسی، وحید حیدریه(مهران درخشان مهر ۸۷)، صالح حردانی، محمد میری(زبیر نیک‌نفس ۶۳)، محمد آبشک، آیاندا پاتوسی(صابر حردانی ۷۴)،‌ ساسان انصاری(محمدرضا عباسی ۸۷)، فرشاد احمدزاده(حسین ابراهیمی ۸۷)، لوسیانو پریرا

قضاوت این دیدار بر عهده کمیل غلامی بود و محمد رضا ابوالفضلی به همراه حسین مرادی و کمک داور اضافه(پیام حیدری، حمید حاج ملک) او را در امر قضاوت یاری کردند.

نیمه اول:

دقیقه ۶: محمد نادری در محوطه جریمه فولاد متوقف شد که داور بر خلاف استقلالی‌ها، اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۰: پس از پرتاب اوت بلند بازیکنان فولاد به روی دروازه استقلال، توپ به پشت محوطه جریمه آبی‌ها رسید که شوت خطرناک پاتوسی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: سانتر خطرناک پاتوسی روی دروازه استقلال با ضربه سر سیاوش یزدانی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: پاس در عمق لوسیانو پریرا به ساسان انصاری رسید که ضربه انصاری پس از عبور از مظاهری، توسط احمد موسوی از روی خط دروازه دور شد.

دقیقه ۳۲: مهدی قایدی به دلیل خطا روی فرشاد احمدزاده در میانه زمین، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۳۸: اشتباه محمد میری باعث شد توپ به وریا غفوری برسد. پاس غفوری به شیخ دیاباته رسید که ضربه اول او توسط فروزان مهار شد و ضربه دوم او هم از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: سانتر خطرناک پاتوسی از نقطه کرنر دور شد که وحید حیدریه توپ برگشتی را با فاصله بسیار زیاد به بیرون زد.

دقیقه ۱+۴۵: محمد دانشگر با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه ۲+۴۵: سوت پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۷: سانتر احمد موسوی روی سر شیخ دیاباته فرود آمد و ضربه سر او در دستان محسن فروزان جای گرفت.

دقیقه ۶۹: سانتر مهدی قایدی روی دروازه استقلال به دیاباته رسید که ضربه او با اختلاف بسیار نزدیک، از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: ضربه ایستگاهی قایدی به دیواره دفاعی برخورد کرد که توپ به ارسلان مطهری رسید و ساسان حسینی روی مطهری مرتکب خطای پنالتی شد.

دقیقه ۸۲: ارسلان مطهری توپ را به گوشه سمت راست دروازه فروزان رساند تا شیرجه دروازه‌بان فولاد به سمت توپ هم بی‌اثر شود.

دقیقه ۸۴: سانتر وحید حیدریه در محوطه جریمه استقلال به فرشاد احمدزاده رسید. او توپ را با ضربه سر به لوسیانو پریرا رساند و ضربه شیمبا با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶+۹۰: سوت پایان دیدار با برتری شاگردان مجیدی و کم کردن فاصله امتیازی با صدر جدول.

دیگر نتایج بازی ها:

تراکتور ۲ – ۱ نساجی مازندران
ذوب آهن ۲ – ۰ ماشین‌سازی‌تبریز

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x