۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

برخی مسئولین به دشمن گرا می‌دهند

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه گرا دادن به دشمن تقویت کننده تحریم ها است، گفت: هیچ مسئولی نباید در داخل کشور عزت، افتخار، قدرت و توانمندی کشور خود را به حضیض ذلت بکشاند.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، اقبال شاکری، منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در رابطه با ادعای برخی مبنی بر تأثیر فلج کننده تحریم ایران بر مبارزه با بیماری کرونا، اظهار داشت: استفاده کردن از برخی تعابیر از سوی برخی از مسئولین به منزله گرا دادن به دشمن است.

وی گرا دادن به دشمن را تقویت کننده تحریم‌ها دانست و عنوان کرد: هیچ مسئولی نباید در داخل کشور عزت، افتخار، قدرت و توانمندی کشور خود را به حضیض ذلت بکشاند و در مقابل دشمنان خارجی ضعف و ناتوانی نشان دهد زیرا این رویکرد کاملاً برخلاف خواسته‌های مردم است.

نماینده منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: ما به جای افزایش ظرفیت‌های داخلی در حال گرا دادن به دشمن خارجی هستیم. به عقیده من اقداماتی که توسط گروهای مختلف مردمی، جهادی، هیئات، بسیج، پایگاه‌های مختلف مساجد انجام می‌گیرد بیانگر این است که مردم خودشان در مقابله با خطر این بیماری به شدت ورود می‌کنند.

شاکری با تاکید بر اینکه بهتر بود یک ستاد قوی، توانمند، پاسخگو و هوشمندانه در رابطه با تمام عرصه‌ها و نه صرفاً در مورد اقلام بهداشتی کار می‌کرد خاطر نشان کرد: برای مثال باید اقداماتی جهت حمایت عزتمندانه و همراه با کرامت از کسب و کارهای آسیب دیده صورت می‌گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه به عقیده من به کار بردن برخی تعابیر از سوی برخی مسئولان شایسته ملت، نظام و انقلاب ما نیست، تصریح کرد: بهتر است این افراد نحوه مدیریت و گفتمان مدیریتی خود را اصلاح کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments