۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

برخورد غول های آهنین یک کشته و ۶ مجروح بر جای گذاشت

رئیس پلیس راه استان سمنان از برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با کشنده دانگ فانگ در محور سمنان دامغان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و 6 مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “تقی کبیری” اظهار داشت: در ساعت ۵ و ۳۵ دقیقه صبح امروز خبری مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با کشنده دانگ فانگ در کیلومتر ۵۴محور دامغان_سمنان به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد.

 وی از اعزام بی وقفه ماموران  پلیس راه استان به محل واقعه اشاره کرد و گفت: در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که از شهرستان نیشابور عازم پایتخت کشور بود با یک دستگاه کشنده دانگ فانگ برخود می کند.

رئیس پلیس راه استان سمنان  با بیان اینکه در این حادثه یک نوجوان ۱۴ساله جان خود را از دست داده است گفت: ۶ نفردیگر نیز در این واقعه مجروح که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی علت اصلی تصادف را برابر نظر کارشناسان امرعدم توجه راننده اتوبوس به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کرد و با توصیه به رانندگان وسایل نقلیه گفت: با هوشیاری، استراحت به موقع و رعایت نکات و اصول ایمنی از وقوع چنین حوادثی در مسیر های مواصلاتی جلوگیری کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments