Tuesday 19 November 2019 | سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
بازدید: 37

برخورد جدی با پیشکسوتان متخلف در دستور کار فدراسیون کشتی

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد: بر اساس گزارش رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی، کمیته انضباطی با متخلفان بصورت جدی و قانونی برخورد خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، حسن رنگرز درباره آخرین وضعیت رسیدگی به تخلفات برخی از مسئولان و کشتی گیران پیشکسوت در جریان رقابت‌های جهانی گرجستان که حواشی زیادی را برای ورزش ایران بوجود آورد، اظهار کرد: اراده فدراسیون کشتی در اینباره برخورد جدی و قانونی با متخلفان است و بر همین اساس نیز بنا بر گزارشی که رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون کشتی ارائه خواهد داد، اسامی افراد متخلف به کمیته انضباطی داده می‌شود تا با آن‌ها بر اساس قانون برخورد شود.

سخنگوی فدراسیون کشتی افزود: انتظار اهالی کشتی و جامعه ورزش از فدراسیون این است که در این موضوع با افراد حاشیه‌ساز برخورد شود. قرار است گزارش کامل اتفاقات رخ داده از سوی جیرسرایی رییس کمیته پیشکسوتان ارائه شود تا پس از استماع این گزارش، کمیته انضباطی وارد عمل شود.

به گزارش ایسنا، درگیری و دیگر اتفاقات رخ داده در جریان سفر تیم‌های ۷۰ نفره پیشکسوتان کشتی آزاد و فرنگی ایران به گرجستان برای حضور در رقابت‌های جهانی، حواشی گسترده‌ای را برای کشتی و ورزش ایران بدنبال داشت و انتظار می‌رود فدراسیون کشتی با افراد متخلف قاطعانه برخورد کند.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of