۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱

برخورد جدی با خودروهای قاچاق بر و فاقد پلاک

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر تعیین نقش و سهم سازمان ها در خصوص جلوگیری از قاچاق احشام گفت: سازمان دامپزشکی و وزارت جهاد سازندگی بایستی برای تعیین سهمیه هر استان در خصوص جلوگیری از قاچاق احشام ورود پیدا کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار ” قاسم رضایی” در پانصد و نود و هشتمین کمیسیون عملیات ناجا با تاکید بر تعیین سهمیه برای هر استان در خصوص جلوگیری از قاچاق احشام گفت: سازمان دامپزشکی و وزارت جهاد سازندگی بایستی برای سهمیه بندی هر استان در این خصوص ورود پیدا کنند.

وی همچنین تاکید کرد: بایستی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز نقش و سهم هر سازمان را در خصوص جلوگیری از قاچاق احشام مشخص و ابلاغ کند.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به درخواست ناجا برای بالا بردن هزینه جرم از دادستان کل کشور تصریح کرد: لازم است که احشام قاچاق کشف شده از سوی سازمان اموال تملیکی تعیین تکلیف شود.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم تسریع در استقرار دستگاه های ایکس ری در مبادی تعیین شده، خاطرنشان کرد: بایستی برخورد جدی با خودروهای قاچاق بر و فاقد پلاک از سوی ناجا مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments