۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
میرسلیم:

” برجام” حقانیت جمهوری اسلامی ایران را برای دنیا اثبات کرد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است در روند مذاکرات برجامی حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای همه دنیا به اثبات رسید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، مصطفی میرسلیم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برجام چه مزایا و معایبی برای کشورمان در پی داشت؟ اظهار کرد: با برجام توانستیم حقانیت خود را به دنیا اثبات کنیم و این مسئله بسیار با اهمیت است.

وی در ادامه افزود: اما از لحاظ عملیاتی کردن مفاد آن از همان ابتدا مشخص بود که هیچگونه منفعتی برای ما در پی نخواهد داشت.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات درباره مزایا و معایب برجام برای جمهوری اسلامی ایران اشاره و اظهار کرد: تبلیغات بسیاری از سوی آمریکا علیه جمهوری اسلامی صورت گرفته بود، اما در جریان مذاکرات برجامی توانستیم حقانیت جمهوری اسلامی ایران را به همگان اثبات کنیم.

این نمایندهمردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: البته روندی هم که پس از این مذاکرات طی شد حقانیت ما را به همگان اثبات کرد و این تنها فایده‌ای بود که برجام برای ما داشت، ولی از لحاظ برداشتن تحریم‌های ظالمانه‌ای که آمریکا برای ایران اعمال کرده بود هیچ منفعتی در پی نداشت.

میرسلیم به خروج از برجام در شرایط فعلی اشاره و اظهار کرد: باید از لحاظ امنیتی و سیاسی این موضوع بررسی شود و پس از آن تصمیم‌گیری‌های مقتضی صورت بگیرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x