Tuesday 25 February 2020 | سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
بازدید: 91

برای پرداخت حقوق کارکنان، اساتید و به ویژه در بیمارستان‌ها با کمبود اعتبار جدی مواجهیم

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه وضعیت خوبی از لحاظ بودجه نداریم، گفت: در پرداخت حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه با مشکل مواجه هستیم.

به گزارش گروه سلامت طبنا (خبرگزاری سلامت) دکتر آقاجانی ضمن بیان این مطلب از وضعیت بودجه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انتقاد کرد و اظهار کرد: متاسفانه از حیث اعتبارات جاری در دانشگاه با مشکلات زیادی مواجه هستیم بطوریکه برای پرداخت حقوق اساتید کمبود اعتبار داریم.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از مشکلات عمومی دولت به کمبود اعتبارات و درآمدهای که دولت با آن مواجه هستند ارتباط دارد اما به طور خاص ما در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای پرداخت حقوق کارکنان، اساتید و به ویژه بیمارستانها با کمبود اعتبار جدی مواجه هستیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: متاسفانه هم اعتبارات جاری ما در دانشگاه محدود است و هم با تاخیر در وصول درآمدها مواجهیم. ضمن اینکه با سازمان تامین اجتماعی در پرداخت اعتبارات مشکلات داریم.

وی در پایان در خصوص میزان تخصیص بودجه جاری نیز گفت: بودجه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدام در حال تخصیص است اما در جریان آخرین وضعیت این تخصیص نیستم.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of