Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
بازدید: 149

برای شکوفایی استعدادهای کشور باید وظایفمان را انجام دهیم

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: 6 سال از عمر برنامه ملی شهاب می‌گذرد و می‌توانیم بگوییم طرح موفقی بوده است.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، پانزدهمین دوره آموزشی تأمین مدرسان استانی برنامه ملی شهاب صبح امروز با حضور ستاری معاون علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش کشور، سالاری رئیس بنیاد نخبگان، مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در محل پردیس تربیت معلم نسیبه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران بیان داشت: استحضار دارید ۶ سال از عمر برنامه ملی شهاب می‌گذرد و می‌توانیم بگوییم طرح موفقی بوده است و امیدواریم ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های جوامع بشری است مخصوصاً در دنیایی که تکنولوژی در حال پیشرفت است، اظهار کرد: خوشبختانه کشور اسلامی‌ ما از این منبع لایزال الهی برخوردار است و در کنار تمام نعماتی که خداوند داده است، نیروی انسانی پاک، متفکر، کوشا و تلاشگر دارد و به نوعی بخشی از نیروی انسانی و سرمایه‌های جهانی را جوانان ایرانی تشکیل می‌دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: در راستای شکوفایی استعدادهای این سرمایه مهم وظایفی داریم و هرکسی در هر جایگاهی که هست باید در این راستا تلاش کند تا این سرمایه‌ها به شکوفایی برسد. بی‌شک این ایام خواهد گذشت و ما بعداً به کارنامه خود نگاه می‌کنیم که چه نیروهایی را پرورش داده‌ایم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of