۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸

بدهی ۱.۵ میلیاردی اسکی به اداره مالیات

فدراسیون اسکی هم مانند سایر فدراسیون‌های ورزشی به سازمان امور مالیات بدهکار است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، فدراسیون‌های ورزشی که این روزها خود را برای کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنند با چالش جدی بدهی به سازمان امور مالیاتی روبه‌رو شده‌اند به طوری که حساب‌های روسا و خزانه‌دارها مسدود شده و فدراسیون‌های ورزشی برای اعزام با مشکلات جدی روبه‌رو شده‌اند. فدراسیون اسکی نیز به سازمام امور مالیات ۱.۴۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد.

سیدعبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره بدهی فدراسیون اسکی، اظهار داشت: اصل بدهی ما ۳۰۰ میلیون است اما با جرائم فکر می‌کنم حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان شده است. در واقع ما از پولی که از کمیته و وزارت می‌گیریم باید مالیات بدهیم در حالی که در همه جای دنیا مالیات را به ورزش اختصاص می‌دهند.

وی افزود: بدهی ما مربوط به سالهای ۹۱ تا ۹۴ است. از سال ۹۵ اظهارنامه‌ها پرشده است. ما با سازمان امور مالیاتی رایزنی کرده‌ایم و پرونده ما به ۲۵۱ مکرر رفته تا جرائم را ببخشند. البته حساب ما یک روز مسدود شد که من توانستم روز بعد آن را باز کنم. با توجه به صحبت‌هایی که شده بخشی از جرائم ما را بخشیدند و تقریبا بدهی فدراسیون به ۴۲۰ میلیون تومان رسیده که قرار است با قسط‌بندی پرداخت کنیم.(فارس)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments