۰۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲

بحران کرونا در استقلال

در حالیکه شاگردان مجیدی زودتر از باقی تیم ها تمرینات آماده سازی خود را از سر گرفته بودند، اما ویروس کرونا تمام برنامه های کادرفنی را خراب کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت تمرینات تیم فوتبال استقلال به صورت فشرده از دوم فروردین ماه آغاز شد تا بازیکنان استقلال مهیای دیدار ۱۴ فروردین مقابل پیکان و پس از آن دیدارهای فشرده و سخت آسیایی خود شودند اما به یکباره خبر ابتلای چند بازیکن و اعضای کادرفنی و تدارکات این تیم تمام برنامه ریزی های فرهاد مجیدی را بهم ریخت.

بعد از ابتلای مهدی قائدی به کرونا و مثبت شدن تست کرونا عارف غلامی و رشید مظاهری که در اردوی تیم ملی حضور داشتند خبر رسید که تست کرونا بابک مرادی و سید حسین حسینی هم مثبت شده است.

از اعضای کادرفنی استقلال هم فراز کمالوند و بهزاد غلامپور و همچنین فرزاد مجیدی و محمد کاظمی(مدیر رسانه ای باشگاه استقلال) کرونا مثبت شدند تا اپیدمی کرونا اردوی استقلال را بهم بریزد.

با توجه به مشکوک بودن تست کرونا چند بازیکن دیگر تیم استقلال قرار است برای اطمینان فردا مجددا از آبی پوشان تست کرونا گرفته شود.

همین موضوع باعث شد تا فرهاد مجیدی اردوی ۴ روزه این تیم را که از روز گذشته آغاز شده بود لغو و افراد کرونایی را در هتل المپیک قرنطینه کند.

در همین راستا تمرین امروز صبح تیم فوتبال استقلال برگزار نشد اما گویا قرار است تمرین نوبت عصر آبی پوشان برگزار شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x