۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴

بحث ریاست جمهوری مجازی به دلیل قبول نکردن ترامپ لغو شد!

کمیسیون بحث‌های ریاست جمهوری روز جمعه اعلام کرد که پس از اینکه ترامپ از ادامه برنامه برای اجرای مجازی آن پیروی نکرد، بحث در 15 اکتبر بین رئیس جمهور ترامپ و جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق را لغو کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، کمیسیون بحث های ریاست جمهوری روز جمعه اعلام کرد که پس از اینکه ترامپ از ادامه برنامه برای اجرای مجازی آن پیروی نکرد، بحث در ۱۵ اکتبر بین رئیس جمهور ترامپ و جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق را لغو کرد.

این شرکت غیر انتفاعی در بیانیه‌ای که اواخر جمعه منتشر شد گفت: CPD اعلام کرد که برای سلامتی و ایمنی همه افراد، دومین مناظره ریاست جمهوری، برنامه ریزی شده برای ۱۵ اکتبر در میامی، به طور مجازی انجام خواهد شد. متعاقباً، مبارزات انتخاباتی دو نامزد واجد شرایط برای شرکت در این مناظره مجموعه‎‌ای از اظهارات مربوط به مواضع مربوط به تمایل آنها برای شرکت در یک بحث مجازی در ۱۵ اکتبر را بیان کرد و اکنون هرکدام برنامه های دیگری را برای آن تاریخ اعلام کرده‎‌اند.

در پی آزمایش مثبت ترامپ برای COVID-19، این شرکت یعنی CPD به دلیل نگرانی در مورد ایمنی، تصمیم به برگزاری آنلاین بحث دوم داشت.

دومین بحث ریاست جمهوری باید مجازی باشد!

CPD اوایل روز جمعه در بیانیه‎ای گفت: مناظره دوم ریاست جمهوری به شکل یک جلسه در شهر برگزار می‌شود، در آن نامزدها از مکان‌های جداگانه از راه دور شرکت می‌کنند. شرکت کنندگان در جلسه شهر و مجری، استیو اسکالی، تهیه کننده ارشد اجرایی و ویراستار سیاسی، شبکه‌های C-SPAN، در مرکز هنرهای نمایشی Adrienne Arsht در شهرستان میامی-داد در میامی، فلوریدا مستقر خواهند شد.

دومین بحث ریاست جمهوری

ترامپ اما سریع گفت که اگر مناظره میامی به صورت حضوری برگزار نشود، او شرکت نخواهد کرد.

ترامپ در مصاحبه پنجشنبه شب با فاکس بیزینس گفت: من قرار نیست یک بحث مجازی انجام دهم.

ستاد انتخاباتی ترامپ بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که پزشک ترامپ، دکتر شان کونلی، وی را برای شرکت در رویداد ۱۵ اکتبر آزاد گذاشته است، اما اصرار رئیس جمهور را برای حضور هر دو نامزد در کنار یکدیگر در صحنه میامی محکم نگه داشته است.

با جلب توجه ترامپ برای شرکت در یک بحث مجازی، بایدن برنامه‌های دیگری را ترتیب داد و یک رویداد تالار شهر را با ABC News برای تاریخ برنامه ریزی شده رزرو کرد.

سومین مناظره قرار است در ۲۲ اکتبر در دانشگاه بلمونت در نشویل برگزار شود و مبارزات انتخاباتی بایدن مشخص کرد که آن‌ها قصد دارند آن تاریخ را گرامی بدارند.

کیت بدینگ فیلد، معاون مدیر ستاد انتخاباتی بایدن در بیانیه‌ای گفت: ما مشتاقانه منتظر شرکت در بحث نهایی هستیم که برنامه ریزی شده برای ۲۲ اکتبر است، دونالد ترامپ می‌تواند ظاهر شود، یا می‌تواند دوباره سقوط کند. این انتخاب اوست.

مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ، بیل استیپین روز جمعه اظهار داشت که انگیزه CPD برای لغو بحث در ۱۵ اکتبر سیاسی بود.

استپین گفت: ما این بهانه ناراحت کننده را خواهیم داد تا جو بایدن را نجات دهیم و به جای آن تجمع ایجاد کنیم.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments