۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
فرمانده کل سپاه در بازدید از مناطق سیل زده خوزستان

با همه وجود برای رفع مشکل مردم تلاش می‌کنیم

سرلشکر سلامی با اشاره به برنامه‌های سپاه به منظور کمک به هموطنان سیل زده خوزستان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای رفع اساسی این مشکل آمادگی کامل دارد ؛ به همین منظور برنامه ریزی کرده ایم با انجام لوله کشی در چند نقطه شهر شرایطی را فراهم کنیم که اگر مجدداً بارشی رخ داد، این مشکلات تکرار نشود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  سپاه نیوز؛ در پی بارندگی های شدید در چند روز اخیر که منجر به وقوع سیل و آب گرفتگی منازل و معابر در برخی استانها به ویژه استان خوزستان شد؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور بازدید از مناطق سیل زده استان و پیگیری طرح های عمرانی مرتبط با رفع این مشکل ،صبح امروز(چهارشنبه) در راس هیئتی از معاونین ستاد فرماندهی کل سپاه به استان خوزستان سفر کرد.

فرمانده کل سپاه در سفر به این استان پس از بازدید از مناطق سیل زده،  با حضور در جمع مردم آسیب دیده از سیل در بندر امام خمینی (ره) مشکلات این شهر را اساسی توصیف و اظهار کرد: از مسئولین استان تقاضا داریم با جدیت به مشکلات مردم عزیز این شهر رسیدگی کنند.

سرلشکر سلامی با اشاره به برنامه‌های سپاه به منظور کمک به هموطنان سیل زده گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای رفع اساسی این مشکل آمادگی کامل دارد ؛ به همین منظور برنامه ریزی کرده ایم با انجام لوله کشی در چند نقطه شهر شرایطی را فراهم کنیم که اگر مجدداً بارشی رخ داد، این مشکلات تکرار نشود.

وی افزود :همچنین به منظور کمک به مردم محرومی که از سیل اخیر دچار آسیب شده‌اند برنامه هایی نظیر تجهیز و تعمیر منازل و تهیه اقلام و مایحتاج ضروری آنها را در دستور کار قرار داده ایم.

فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: شرمنده مردم عزیزمان هستیم، اما همه وجودمان را به کار می‌گیریم و تا جایی که در توان داریم در رفع مشکلات آنان تلاش می‌کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments