۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

با تلاش نجاتگران هلال احمر؛ پیرزن ۶۵ ساله اندیکایی نجات یافت

پیرزن ۶۵ ساله به دلیل سقوط از ارتفاع دچار آسیب شدید ازناحیه کمر شده و نیازمند انتقال فوری به مرکز درمانی بود، با تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر به شهرستان مسجدسلیمان برای اعزام به بیمارستان، منتقل شد.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ علی پهلوان از عملیات امداد و نجات هوایی در منطقه اندیکا برای انتقال پیرزن ۶۵ ساله به بیمارستان خبر داد و گفت: بنا به گزارش مرکز هدایت عملیات دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مبنی بر سقوط فرد ۶۵ ساله در مناطق صعب العبور شهرستان اندیکا و درخواست همکاری جهت اعزام تیم امداد هوایی جمعیت هلال احمر، بالگرد جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شد.

وی اظهار داشت: در این حادثه پیرزن ۶۵ ساله به دلیل سقوط از ارتفاع دچار  آسیب شدید ازناحیه کمر شده و نیازمند انتقال فوری به مرکز درمانی بود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان با اشاره به اینکه این حادثه در ارتفاعات صعب العبور اندیکا و در حوالی روستای امام زاده داوود رخ داد بود، گفت:به دلیل صعب العبور بودن منطقه حادثه، بعد مسافت و نوع آسیب دیدگی مصدوم، تنها راه انتقال سریع مصدوم به وسیله بالگرد بود که پس از اخذ مجوز پرواز، در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه انجام شد.

لازم به ذکر است، مصدوم پس از انتقال با بالگرد به شهرستان مسجدسلیمان در ساعت۲۰:۱۸توسط عوامل فوریتهای پزشکی ۱۱۵ به بیمارستان این شهرستان اعزام شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments