Friday 13 December 2019 | جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
بازدید: 73

باید بدون خط قرمز با همه مفسدان برخورد کرد

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی‌گفت: افشاگری‌های قوه قضاییه در زمینه فساد جرأت را از افرادی که بی محابا به اموال عمومی‌و مردم دست اندازی می‌کنند، خواهد گرفت.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، علی ابراهیمی‌ با اشاره به ضرورت مبارزه با فساد در تمام سطوح جامعه با بیان اینکه اقدامات قوه قضاییه تاکنون در زمینه مبارزه با فساد، جای قدردانی دارد،‌ اظهار کرد: باید بدون خط قرمز با همه متخلفان و مفسدان برخورد شود. باید مبارزه با فساد در همه سطوح جامعه گسترش یابد و صرفا محدود به عده یا گروهی خاص نباشد.

نماینده مردم شازند در مجلس تصریح کرد: آنچه که مساله فساد را از ریشه در جامعه حل می‌کند برخورد قضایی نیست بله فساد با شفاف سازی حل خواهد شد. از سوی دیگر ما باید زمینه‌های ایجاد فساد را از بین ببریم.

وی در ادامه تاکید کرد: زمانی که پرونده‌های قوه قضاییه در زمینه فساد کاهش یابد آنگاه این قوه با تسلط بیشتری با مفسدان برخورد می‌کند. امروز تعداد زیاد پرونده‌های قضایی در این حوزه باعث شده عده ای از مجازات فرار کنند. اگر ما یک اقتصاد شفاف و آزاد داشته باشیم از فساد فاصله خواهیم گرفت.

ابراهیمی ‌در ادامه با تاکید بر اینکه ورود قوه قضاییه در مبارزه با مفسدان قابل قبول بوده است، گفت: تاکنون افرادی که در این زمینه دستگیر و محاکمه شده اند افراد مهمی‌بوده اند و اگر قوه قضاییه از دانه درشت‌ها شروع کند بقیه بخش‌ها نیز حساب کار دستشان می‌آید. تعلل در برخورد با متخلفان و مفسدان همواره امیدواری به متخلفین می‌دهد تا شاید بتوانند از زیر چتر قانون فرار کنند. اما افشاگری‌های قوه قضاییه در زمینه فساد جرأت را از افرادی که بی محابا به اموال عمومی‌و مردم دست اندازی می‌کنند، خواهد گرفت.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of