۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۸
نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات؛

بایدن: من برای پنج میلیون نفر دیگر کار فراهم خواهم کرد!

بایدن می‌گوید که برنامه اقتصادی وی پنج میلیون شغل جدید در ایالات متحده ایجاد می‌کند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از reuters، بایدن می‌گوید که برنامه اقتصادی وی پنج میلیون شغل جدید در ایالات متحده ایجاد می‌کند.

نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات، جو بایدن روز پنجشنبه قول داد ۷۰۰ میلیارد دلار برای محصولات و تحقیقات صنعتی آمریکایی هزینه کند، که به گفته وی، حداقل ۵ میلیون نفر دیگر در طول این همه‌گیری دستمزد می‌گیرند.

داده‌های وزارت کار روز پنجشنبه نشان داد که ۳۲.۹ میلیون نفر رکورد بیکاری را در هفته سوم ژوئن را زده‌اند.

نخستین برنامه اقتصادی بایدن

معاون رئیس جمهور جمهوری‌خواه، مایک پنس نیز روز پنجشنبه به پنسیلوانیا سفر کرد و در یک میزگرد تجاری در حومه فیلادلفیا در مالورن گفت: حتی در میان شیوع بیماری‌هایی که در ایالات Sunbelt شاهد آن هستیم، دوباره آمریکا را باز می‌کنیم.

بایدن

اعلامیه بایدن نخستین برنامه اقتصادی گسترده وی با عنوان ساختن بهتر بود که شامل پیشنهاداتی برای ایجاد اقتصاد با انرژی پاک، حمایت از مردم و پیشبرد حقوق نژادی است.

هر دو بایدن و پنس در حال بازدید از مناطقی بودند که نسبت به مهمانی‌های خود در دوره ترامپ کمتر مهمان نوازی کرده‌اند.

بایدن روز را در ایالت لاکاوانا گذراند، دژ دموکراتیک دیرینه که مانند بسیاری از قسمت‌های پنسیلوانیا بسیار به سمت ترامپ چرخیده است.

معاون پیشین رئیس جمهور پیش از عزیمت، کنار خانه کودکی خود در اسکرانتون متوقف شد و به صاحب فعلی سلام کرد. وی گفت: من نمی‌توانم بدون بازگشت به خانه قدیمی به اسکراسون بیایم.

شهرستان چستر، که پنس به آن‌جا سفر کرده است، یکی از چندین ایالت نزدیک فیلادلفیا است که از سال ۲۰۱۶ شاهد دستاوردهای دموکرات‌ها بوده و مطابق با روند کشور است.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x