۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بایدن در هنگام عزیمت به واشنگتن از دلاور بسیار احساساتی می‌شود!

جو بایدن، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، روز سه شنبه در دلاور قبل از عزیمت به مراسم تحلیف به واشنگتن، احساساتی شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگززاری سلامت به نقل از Yahoo، جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، روز سه شنبه در یک مراسم کوتاه خداحافظی در دلاور قبل از عزیمت به مراسم تحلیف به واشنگتن، احساساتی شد و وقتی به سفر طولانی خود به کاخ سفید فکر کرد و پسرش را به یاد آورد و اشک‌هایش سرازیر شد.

بایدن از دوستان و خانواده‌هایی که برای دیدار او در مرکز گارد ملی به نام پسرش بو که در اثر سرطان در سال ۲۰۱۵ درگذشت و باعث شد بایدن معاون رئیس جمهور وقت در سال ۲۰۱۶ در انتخابات شرکت نکند، تشکر کرد.

بایدن که صدای او از احساسات می‌لرزید گفت: وقتی من بمیرم، نام دلاور بر روی قلب من نوشته خواهد شد.

وی گفت: این کاملاً شخصی است که سفر بعدی ما به واشنگتن از اینجا آغاز می‌شود. نیروهای گارد ملی به اجرای قانون کمک کرده و با موارد اضطراری داخلی مقابله می‌کنند.

بایدن ادامه داد: من می‌دانم که در زمانه‌ای تاریک به سر می‌بریم، اما همیشه نور وجود دارد. این چیزی است که این کشور بیشتر از هر چیز به من آموخته است.

بایدن سه بار نامزد رئیس جمهوری شده و شکست خورده بود!

بایدن که بیش از سه دهه به عنوان سناتور در دلاور خدمت می‌کرد و قبل از پیروزی در ماه نوامبر، دو بار برای ریاست جمهوری نامزد شده و شکست خورده بود، اظهار داشت که افسوس او این است که بو، که دادستان کل دلاور بود، در آنجا نیست.

احساساتی شدن جو بایدن در دلاور

او در حالی که اشک از چشمانش می‌آمد گفت: ما باید او را به عنوان رئیس جمهور معرفی کنیم.

بایدن گفت: به من نگویید همه چیز نمی‌تواند تغییر کند. آن‌ها می توانند تغییر کنند و تغییر داده می‌شوند. من واقعاً مفتخرم که رئیس جمهور بعدی و فرمانده کل قوا هستم.

بعد از مراسم، بایدن به واشنگتن پرواز کرد تا در مراسم یادبود لینکلن برای قربانیان COVID-19 حاضر شود. وی قبل از اینکه چهارشنبه سوگند یاد کند و به کاخ سفید برود، شب را در خانه بلر، مهمانخانه رسمی رئیس جمهور سپری خواهد کرد.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments