۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳

باشگاه پیکان: ۱۷ اسفند از فلاحیان شکایت کردیم

مشاور حقوقی باشگاه پیکان گفت: این باشگاه در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۹۹ نسبت به استفاده از بازیکن غیرمجاز توسط شهرخودروی مشهد اعتراض کرده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت ناصر ارضی با اشاره به شکایت باشگاه پیکان از پدیده بابت استفاده از محمدرضا فلاحیان اظهار داشت: در تاریخ ۱۷ اسفند ۹۹ شکواییه خود را در این خصوص به ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال ارائه کرده بودیم. در جریان برگزاری دیدار تیمهای پدیده خراسان( میزبان) و پیکان تهران (میهمان) در هفته هجدهم لیگ برتر به تاریخ ۱۶ اسفند ۹۹ مطلع شدیم که تیم محترم شهر خودرو خراسان از یک بازیکن غیر مجاز به نام محمد رضا فلاحیان استفاده کرده است.

وی افزود: حسب اذعان مسئولین باشگاه نود ارومیه مشارالیه دارای قراردادی معتبر با این باشگاه لیگ یکی بوده است. بر اساس کسب اطلاع ما، باشگاه نود ارومیه هیچگونه فسخ یا رضایتنامه ای برای این بازیکن صادر نکرده است و برگه فسخ ارائه شده توسط بازیکن به سازمان محترم لیگ فاقد مهر و امضای مجاز و معتبر باشگاه بوده و واجد اثر قانونی نیست.

مشاور حقوقی پیکان درباره زمان شکایت باشگاه پیکان از پدیده و محمدرضا فلاحیان تاکیدکرد: باشگاه پیکان در جهت احقاق حقوق خود به محض اطلاع از این موضوع شکواییه ای را در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۹۹ به ریاست محترم سازمان لیگ ارائه و مستندا به ماده ۶۱ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال از کمیته محترم انضباطی فدراسیون به عنوان رکن قضایی فدراسیون رسیدگی و صدور رای شایسته را استدعا کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x