۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰

بازی های زمستانی لوزان ۲۰۲۰ فرصت توانمندسازی و جوانگرایی بود

همزمان با برگزاری یادواره بازی های زمستانی لوزان 2020؛ مدیر اجرایی بازی های المپیک کریستوف دوبی خاطرنشان ساخت که لوزان 2020 فرصتی برای آموزش و توانمند سازی جوانان فراهم کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل ازروابط عمومی کمیته ملی المپیک این رویداد از ۹ تا ۲۲ ژانویه ۲۰۲۰ برگزار شد و بیش از ۱۸۰۰ ورزشکار جوان از سراسر جهان را به خود جذب کرد. بنا بر اعلام کمیته برگزاری لوزان ۲۰۲۰ در مجموع ۶۴۰،۰۰۰ نفر در رویدادهایی از جمله مسابقات ورزشی و جشنواره بازی ها حضور یافتند که توسط بیش از ۱۵۰ میلیون نفر در سراسر جهان تماشا شده است.

لوزان ۲۰۲۰ توسط ۷۳ موسسه حقوقی معتبر در ۱۹۱ منطقه پخش شد که تقریباً ۲۷۰۰ ساعت را پوشش داده است. از نقاط قابل توجه لوزان۲۰۲۰ این است یکی از معدود رویدادهای ورزشی بود که در سال ۲۰۲۰ برگزار شد و تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار نگرفت.

کریستوف دوبی در این خصوص گفت: ” این بازی ها فرصت هایی را برای جوانان ورزشکار و همچنین مردم محلی و دانشجویان در لوزان فراهم کرد که برای حمایت از بازی های المپیک جوانان وظایفی را بر عهده داشتند. لوزان ۲۰۲۰ برای جوانان ، توسط جوانان و با جوانان ایجاد شد. این رویداد فرصتی برای آموزش و توانمند سازی جوانان و اجازه دادن به نسل جدیدی از ورزشکاران و حامیان ارزشهای المپیک را عملی ساخت”.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x