۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳

بازشماری آرا توسط ترامپ در ایالت ویسکانسین، آرای بایدن را افزایش می‌دهد!

بازشماری آرا در بزرگترین ایالت ویسکانسین که توسط مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور جمهوری خواه خواسته شد، جمعه با کسب رای توسط جو بایدن رئیس جمهور منتخب دموکرات پایان یافت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، بازشماری آرا در بزرگترین ایالت ویسکانسین که توسط مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور جمهوری خواه خواسته شد، جمعه با کسب رای توسط جو بایدن رئیس جمهور منتخب دموکرات پایان یافت.

پس از بازشماری مجدد در شهرستان میلواکی، بایدن از مجموع ۴۶۰،۰۰۰ رای، ۱۳۲ رأی جدید کسب کرد. به طور کلی، بایدن ۲۵۷ رأی نسبت به ۱۲۵ رأی ترامپ به دست آورد.

بازشماری آرا برای کمپین ترامپ سه میلیون دلار هزینه خواهد داشت!

مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از از دست دادن ویسکانسین به بایدن با بیش از ۲۰ هزار رأی، خواستار بازشماری مجدد ایالت متمایل به حزب دموکرات ویسکانسین بود. هزینه دو بازشماری برای کمپین ترامپ ۳ میلیون دلار خواهد بود. انتظار می‌رود شهرستان دان در روز یکشنبه بازشماری خود را به پایان برساند.

ترامپ و بازشماری آرا

به طور کلی، بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در ۳ نوامبر با ۳۰۶ رأی کالج انتخاباتی پیروز شد که این بیش از ۲۷۰ رأی لازم برای پیروزی بوده و نسبت به ۲۳۲ رأی ترامپ را شکست داد. بایدن همچنین با بیش از شش میلیون رأی گیری در میان آرای مردم پیشرو است.

پس از پایان بازشماری آرا، جورج کریستنسون، دفتردار شهرستان میلواکی گفت: شمارش مجدد آنچه را که از قبل می‌دانیم نشان می‌دهد : انتخابات در شهرستان میلواکی عادلانه، شفاف، دقیق و امن است.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments