۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

بازدید معاون درمان وزیر بهداشت از مرکز آموزش درمانی امام خمینی (ره)

معاون درمان وزارت بهداشت به منظور بررسی و ارزیابی خدمات دهی به مردم و بیماران از بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام بازديد به عمل آورد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام،دکتر جان بابایی همچنین از بخش در حال راه‌اندازی سوختگی این بیمارستان در راستای بررسی اقدامات و مراحل احداث و تکمیل این بخش و قرار گرفتن در چرخه خدمت رسانی به بیماران مربوطه بازدید نمود.

گفتنی است که در ادامه نیز دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان مراحل احداث و مشکلات و چالشهای فراروی آن قرار گرفت و بر راه اندازی نهایی و رفع چالشهای فراروی این بخش تاکید کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بازدید معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: با راه اندازی و افتتاح این بخش، مشکلات بیماران سوختگی در استان برای همیشه رفع خواهد شد و از اعزام بیماران مربوطه به خارج از استان جلوگیری و تمام خدمات مربوطه در این مرکز به آنان ارائه می‌گردد.

دکتر کریمیان خاطرنشان کرد: بخش سوختگی بیمارستان امام خمینی(ره) در به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع و در سه طبقه(همکف و طبقات یک و دو) با طرفیت ۲۹ تخت احداث شده که مراحل ساخت آن پایان یافته و در آینده نزدیک در مدار خدمت‌رسانی به مردم و بیماران مربوطه قرار گیرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments