۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
همزمان با دومین روز نظارت میدانی رئیس مجلس انجام شد

بازدید رئیس کمیسیون کشاورزی از پروژه ۴۶ هزار هکتاری سیستان و بلوچستان

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در جریان دومین روز از نظارت میدانی رئیس مجلس از استان سیستان و بلوچستان از پروژه ۴۶ هزار هکتاری زابل بازدید کرد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی،  در تشریح نظارت میدانی خود از پروژه ۴۶ هزار هکتاری زابل استان سیستان و بلوچستان، گفت: با دستور مقام معظم رهبری پروژه ۴۶ هزار هکتاری استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظام بهره برداری از پروژه ۴۶ هزار هکتاری سیستان و بلوچستان مشخص نشده است، ادامه داد: نظام نگهداری پروژه بعد از واگذاری به مردم نیز مشخص نیست و بعد از واگذاری مشکلاتی را به همراه دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشکالاتی در اجرای پروژه ۴۶ هزار هکتاری سیستان و بلوچستان وجود دارد، عنوان کرد: یکی از بخش‌های مغفول در پروژه‌های بزرگ عدم استفاده از مشاوران و بهره برداران بومی است.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه اگر موارد مذکور در خصوص پروژه‌ ۴۶ هزار هکتاری مورد توجه قرار می‌گرفت شاهد بروز مشکلات فعلی نمی‌شدیم، گفت: با دستور رئیس مجلس شورای اسلامی مقرر شد کمیسیون کشاورزی به صورت مستمر بر اجرای پروژه ۴۶ هزار هکتاری سیستان بلوچستان نظارت داشته باشد تا مردم نتیجه و فواید پروژه را که هدیه مقام معظم رهبری است را شاهد باشند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments